Obserwuj w Google News

Kammel narzeka na niewyparzony język Krzan. „Lewandowska zbiera od niej cięgi”

2 min. czytania
21.11.2022 17:32
Zareaguj Reakcja

Tomasz Kammel pokazał w sieci kulisy „Pytania na Śniadanie”. Na planie porannego show pojawił się uroczy psiak, prezenterce pogody od bluzeczki odpadały guziki, a Izabelli Krzan zarzucono, że ma „niewyparzony język”.

kammel-narzeka-na-niewyparzony-jezyk-krzan
fot. Screen Instagram (@izabellakrzan)

Tomasz Kammel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów Telewizji Polskiej. Po odejściu ze stacji Marzeny Rogalskiej dziennikarz stworzył telewizyjną parę z Izabellą Krzan i razem z nią budzi widzów w „ Pytaniu na Śniadanie”. Kammel postanowił zaprezentować fanom kulisy powstawania śniadaniowego programu i umieścił na Instagramie obszerną relację ze studia TVP. Co zobaczyli jego obserwatorzy?

Redakcja poleca

Tomasz Kammel pokazuje kulisy „Pytania na Śniadanie” i narzeka na ostry język Izabelli Krzan

Dziennikarz rozpoczął zabawę w influencera od regeneracyjnej drzemki na udzie współprowadzącej „PnŚ”. Podczas gdy Kammel wylegiwał się na Krzan, prognozę pogody prowadziła Agnieszka Dziekan, która walczyła na wizji z guzikami odpadającymi od jej bluzki. Jakby tego było mało, w opowieści o niżach i wyżach pogodynce przeszkadzał uroczy psiak operatora kamery. Mops na krok nie odstępował pana, który starał się zrobić wszystko, by piesek nie pojawił się w kadrze.

kammel-krzan-pns1
fot. Screen Instagram (@tomaszkammel)
kammel-krzan-pns2
fot. Screen Instagram (@tomaszkammel)

Wkrótce Tomasz Kammel poskarżył się także na ostry język Izabelli Krzan.

- Iza wróciła wczoraj z Aten od koleżanki. Nie wiem, co ona tam się… Czego ona się tam najadła, jakieś tzatziki musiały być bardzo ostre, bo dzisiaj ma bardzo ostry język, niewyparzony. (…) Anna Lewandowska zbiera od niej straszne cięgi i teraz załamana leży na sofie - powiedział prezenter i pokazał w kadrze rozbawioną dziennikarkę prowadzącą w „PnŚ” cykl „Czerwony dywan” poświęcony gwiazdom show-biznesu.

kammel-krzan-pns3
fot. Screen Instagram (@tomaszkammel)

W tym samym czasie Izabella Krzan żartowała z Agnieszką Dziekan, że ta musiała ostatnio „robić klatę” i dlatego zgubiła na wizji niewielką część garderoby. Spodziewaliście się, że na planie „Pytania na Śniadanie” panuje taka przyjazna atmosfera?

kammel-krzan-pns4
fot. Screen Instagram (@tomaszkammel)