Obserwuj w Google News

Nina Terentiew skarciła Tomasza Kammela w "Pytaniu na śniadanie"

2 min. czytania
13.11.2022 19:39
Zareaguj Reakcja

Nina Terentiew gościła w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie Tomasz Kammel przeprowadził z nią wywiad. "Caryca telewizji" nie gryzła się w język i pozwoliła sobie na uszczypliwy komentarz w stronę Kammela.

Nina Terentiew i Tomasz Kammel
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News,Paweł Wodzynski/East News

Nina Terentiew skarciła Tomasza Kammela na wizji. Jednym z najważniejszych wydarzeń ostatnich dni jest pojawienie się Niny Terentiew w "Pytaniu na śniadanie". Legenda telewizji gościła w programie TVP pierwszy raz od piętnastu lat. Jej wizyta przejdzie do historii za sprawą komentarzy, które skierowała w stronę prowadzącego.

Zobacz także: Nina Terentiew w "Pytaniu na śniadanie". Kurską aż nosi z emocji!

Nina Terentiew skarciła Tomasza Kammela w "Pytaniu na śniadanie"

Nina Terentiew jest jedną z najważniejszych postaci w historii polskiej telewizji. Nic dziwnego, że jej wizyta w "Pytaniu na śniadanie" budzi takie emocje. Terentiew pojawiła się w programie po latach, a do tego w przeszłości była związana z Telewizją Polską. "Caryca telewizji" udzieliła wywiadu Tomaszowi Kammelowi, z którym zna się prywatnie. Niektóre komentarze gwiazdy były nieco niezręczne dla widzów.

Redakcja poleca

Jak podaje pudelek.pl, Nina Terentiew postanowiła utemperować prezentera. 

Przestań się nadmuchiwać. Mniej emfazy, mniej uwielbienia, mniej trzepotu, zawsze ci to mówiłam - powiedziała, gdy Kammel zaczął ją komplementować.

Co więcej, jak podaje pudelek.pl, Tomasz Kammel stawiał pierwsze kroki w telewizji pod okiem Niny Terentiew. Gwiazda telewizji wyznała też, że ma sentyment do Telewizji Polskiej.

Telewizja Polska jest moją dawną miłością, na którą patrzę z sentymentem, natomiast ja mam nową miłość. Jestem kobietą zamężną. Moim mężem jest Polsat - powiedziała.

Terentiew zaprosiła też Kammela na świętowanie 30-lecia Polsatu. Nie jest pewne, czy prezenter skorzysta z zaproszenia.

Zobacz także: Alicja Majewska pierwszy raz odniosła się do plotek o mężu. Była szczera

RadioZET.p/Pudelek.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News