Kurzopki spacerują z psem Bono. Zrobili na złość Smaszcz? [FOTO]

11.11.2022 20:36

Paulina Smaszcz niedawno publicznie zarzuciła byłemu mężowi, że doprowadził do choroby swojego psa, którego pozbył się „jak starej szafy”. Wygląda na to, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili udowodnić, że są dobrymi psimi opiekunami – Bono został gwiazdą programu „Pytania na śniadanie”.

Kurzopki ucierają nosa Paulinie Smaszcz
fot. Natasza Mludzik/TVP/Artur Zawadzki/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali przyłapani przez paparazzi, gdy w radosnych nastrojach przechadzali się z psem pod siedzibą TVP w Warszawie. Ten widok z pewnością nie spodoba się Paulinie Smaszcz, która ostatnio oskarżyła byłego męża o oddanie pupila niczym zbędnego mebla.

Zobacz także: Paulina Smaszcz uderza w Kurzajewskiego. Oddał psa „jak starą szafę”?

Kurzopki chwalą się psem w „Pytaniu na śniadanie”. Utarli nosa Smaszcz?

Po tym, jak Paulina Smaszcz wycofała się ze sporu z Izabelą Janachowską w wyniku groźby konsekwencjami prawnymi, postanowiła odświeżyć wojenną ścieżkę z Kurzopkami.

Była żona Kurzajewskiego opublikowała niedawno post, w którym z rozgoryczeniem opowiedziała o zachowaniu prezentera.

(...) po wielu miesiącach wrócił do domu Maćka, mimo że został wydany jak stara, niechciana szafa przez swojego właściciela. Bono po tych przeżyciach jest chory, jak mówi Mama Maćka, i Bono potrzebuje leczenia

– napisała o traumatycznych przeżyciach czworonoga na swoim instagramowym profilu.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek postanowili przedstawić dowody na to, że otaczają zwierzę odpowiednią troską, a Bono jest w ich towarzystwie bezpieczny i zadowolony. Fotoreporterom udało się uchwycić parę spacerującą z psem, gdy ta wracała z nagrania odcinka „Pytania na śniadanie”, w którym wystąpił nietypowy gość.

Świąteczny program „Pytania na śniadanie” wystartował, a dzisiaj w studiu gość specjalny. To jest pies Maćka, Bono. Cześć Bono, cześć chłopaku! Dobrze ci u nas?

 – czule zwracała się do psa eks-partnerka Marcina Hakiela na antenie śniadaniówki.

Wszystko wskazuje na to, że Bono i Kurzopki dobrze czują się w swoim towarzystwie. W nieco gorszym nastroju była zapewne Paulina Smaszcz, po tym jak zobaczyła byłego męża przechadzającego się z uśmiechem w towarzystwie nowej wybranki i psa, który nieświadomie został wciągnięty w publiczne pranie brudów.

Jak się Wam podoba jesienna stylówka Kurzopków?

 

Kurzopki w radosnych nastrojach opuszczają siedzibę TVP
fot.
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. RadioZET.pl exclusive
Katarzynie Cichopek dopisuje humor
fot.
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie rozstają się z psem
fot. RadioZET.pl exclusive
Kurzopki wracają z planu "Pytania na śniadanie"
fot. RadioZET.pl exclusive
Te pary rozstały się w 2020 roku
9 Zobacz galerię
fot. East News