Obserwuj w Google News

Norbi wystawiony na pośmiewisko. Pokazali nagranie z jego koncertu. Czas ze sceny zejść? [WIDEO]

2 min. czytania
15.06.2022 20:05

Norbi lata świetności ma już dawno za sobą. Dobitnie pokazał to koncert w Alwerni, gdzie na występie wokalisty bawiło się... siedem osób. W sieci zatrzęsło się od drwin. 

Norbi
fot. Pawel Murzyn/East News

Norbi odnosił największe sukcesy w latach 90. Chyba nie było wówczas Polaka, który nie potrafiłby zanucić takich hitów jak "Kobiety są gorące", "Nie zaczepiaj mnie" czy "Rozkołysz się". Na koncerty piosenkarza waliły tłumy, a kolejne single podbijały listy przebojów. W kwietniu 1998 r. Norbi został nagrodzony Fryderykiem w kategorii album roku, a także zdobył nominację do fonograficznego debiutu roku.

Ale to już historia. Obecnie Norbi znany jest głównie z chałtur na lokalnych imprezach. Śpiewa na festynach i gminnych uroczystościach. Nie pogardził też udziałem w kampanii reklamowej kiermaszów z tanią odzieżą. Wokalista jednak robi co może, aby  pozostać w obiegu. Jesienią 2018 roku przyjął ofertę z TVP i został prowadzącym teleturnieju "Jaka to melodia?". Rok później zamienił się miejscami z Rafałem Brzozowskim w roli gospodarza "Koła Fortuny". 

Redakcja poleca

Norbi wyśmiany za "tłumy" na koncercie

Mimo topniejącej popularności 50-letni artysta nie zamierza kończyć z koncertowaniem. Ostatnio Norbi wystąpił na Święcie Gminy Alwernia i choć był jedną z głównych gwiazd imprezy, frekwencja pod sceną była zatrważająca. Na opublikowanym w sieci nagraniu widać, że na występie bawiło się siedem osób, z czego trzy to małe dzieci

Zapraszamy do nas! - krzyczał ze sceny artysta, ale większość przybyłych na festyn nie była zainteresowana podrygiwaniem do odgrzewanych kotletów. Sytuacja była o tyle smutna, że wstęp na koncert był darmowy. Internauci komentujący wideo byli bezlitośni. 

Ale tłumy

Więcej ludzi na scenie niż pod sceną

Szaleństwo...

To była strefa VIP, więc przemawia przez Was zazdrość... - drwili. 

Ale mimo braku publiki Norbi nie zaniżał poziomu - do końca występu zachował werwę i profesjonalizm. I za to go szanujemy! 

Britney Spears Lady Gaga Kurt Cobain
10 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe / Peter Lindbergh / Courtesy Everett Collection/East News