Obserwuj w Google News

Murcix i Matter nie są już parą. Gwiazda Ekipy Friza wydała oświadczenie. "Muszę się wypowiedzieć"

2 min. czytania
04.09.2023 14:13
Zareaguj Reakcja

Marta Błoch, znana fanom Ekipy Friza jako Murcix, poinformowała, że rozstała się Matterem. Informacje o kryzysie pary popularnych youtuberów pojawiły się w sieci o wiele wcześniej. Czy rozstali się w zgodzie?

Murcix i Matter się rozstali
fot. screen: Instagram @murcix

Marta Błoch to popularna polska youtuberka i  influencerka, w sieci znana lepiej pod pseudonimem Murcix. Rozpoznawalność przyniosła jej współpraca ze słynną na cały kraj Ekipą Friza. Obecnie Marta z powodzeniem kontynuuje karierę solo i może pochwalić się ponad milionem obserwujących w serwisie YouTube, na Instagramie i TikToku. Jakiś czas temu internauci zainteresowali się związkiem 24-latki z innym popularnym youtuberem, Matterem. Okazało się, że plotki o ich rozstaniu nie były przesadzone.

Murcix i Matter się rozstali. Youtuberka potwierdziła zakończenie związku

Murxi postanowiła nie pozostawać obojętna na internetowe plotki i za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdziła, że nie jest już z Matterem. Podkreśliła, że ich rozstanie przebiegło w miłej atmosferze i żadne z nich nie ma do drugiego pretensji.

- Chciałam powiedzieć o tym w swoim czasie, ale detektywi z TikToka w formie, więc czuję, że po prostu muszę się wypowiedzieć. Tak, rozstaliśmy się z Mateuszem. Nie mamy ze sobą spiny, ani nie było to zerwanie w negatywnych emocjach - poinformowała w relacji udostępnionej na Instagramie. Zaznaczyła jednak, że po rozstaniu oboje potrzebują wsparcia, a nie internetowego hejtu. 

Murcix rozstała się z Matterem. Gwiazda Ekipy Friza wydała oświadczenie

W oświadczeniu opublikowanym na Instagramie Murcix zaapelowała do fanów o zrozumienie i powstrzymanie się od spekulacji na temat jej rozstania z Matterem. Choć rozstali się w zgodzie, youtuberka przyznała, że nie jest to dla niej łatwy moment.

- Takie sytuacje nie są łatwe dla nikogo, dlatego powstrzymajcie się, proszę, od chamskich komentarzy i spekulacji, tylko dajcie nam to przeżyć na swój sposób - wyjaśniła. Miejmy nadzieję, że użytkownicy sieci wezmą pod uwagę apel 24-latki i uszanują jej prywatność. 

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER