Obserwuj w Google News

Młodziutka gwiazda Netflixa trafiła do szpitala. Cierpi na tajemniczą chorobę

2 min. czytania
22.08.2023 14:17

Wallis Day zdobyła światową rozpoznawalność dzięki roli w serialu "Sex/Life". Aktorka od dłuższego czasu zmaga się z tajemniczą chorobą, przez którą trafiła do szpitala. 28-latka zwróciła się z ważnym apelem do fanów.

Młodziutka-gwiazda-Netflixa-trafiła-do-szpitala-Cierpi-na-tajemniczą-chorobę
fot. Instagram @wallisday

Wallis Day to 28-letnia aktorka, która swoją sławę zdobyła dzięki pracy dla Neflixa. Kobieta wystąpiła w serialu „Sex/Life”, gdzie wcieliła się w rolę Gigi. Brytyjska aktorka pojawiła się również w „Batwoman” produkcji HBO oraz serialu „Krypton”.

Redakcja poleca

Jakiś czas temu aktorka poinformowała swoich fanów, że źle się czuła i trafiła do szpitala. Wallis nie zdradziła jednak, co było powodem jej hospitalizacji. Jakiś czas temu jednak opublikowała na swoim profilu link do zbiórki na organizację Kidney Research UK, zajmującej się zapobieganiem i leczeni em  chorób nerek.

28-letnia gwiazda Netflixa trafiła do szpitala. Cierpi na tajemniczą chorobę

W poniedziałek 28-latka opublikowała w sieci wpis, w którym opowiedziała fanom, jak się obecnie czuje. Day załączyła także kilka zdjęć ze szpitalnego łóżka.

„Wiem, że minęło już trochę czasu, ale chciałam podziękować tym z Was, który kontaktowali się ze mną przez ostatni miesiąc. Krótko mówiąc: czuję się źle, ale już w pełni wyzdrowiałam. Udostępniam to moim odbiorcom, ponieważ chcę nie tylko być z nimi szczera, ale przede wszystkim czuję potrzebę szerzenia świadomości” – czytamy.

Nauczyłam się, jak ważne jest słuchanie naszych ciał. Chciałabym podziękować lekarzom i pielęgniarkom, którzy przywrócili mnie do zdrowia, opiekowali się mną przez całą dobę, zamieniali łzy w śmiech i dbali o mnie w tym trudnym dla mnie okresie. Wszyscy jesteście aniołami, bardzo Wam dziękuję. Myślę, że nie muszę mówić, jak bardzo jestem wdzięczna moim bliskim, którzy byli przy mnie przez cały ten czas. Czuję się najszczęśliwszą dziewczyną na świecie, wiedząc, że mam ich przy sobie. Dziękuję również Wam za stały kontakt i wszystkie wiadomości, które podnosiły mnie na duchu” – przyznała dalej.

Wielu fanów aktorki odetchnęło z ulgą, czytając jej post. Część z nich nie wiedziała jednak, że ich ulubienica przebywała w szpitalu, a długa nieobecność Wallis w mediach społecznościowych bardzo ich niepokoiła.

„O mój Boże Wallis, tak się o ciebie martwiłam. Ostatnio byłaś nieaktywna. Mam nadzieję, że czujesz się już lepiej i z Twoim zdrowiem wszystko jest w porządku. [...] Jako Twoja fanka, jestem z Ciebie bardzo dumna”.

„Boże, Wallis!!! Cieszymy się, że czujesz się lepiej. Nie mieliśmy o niczym pojęcia! Wysyłam Ci masę miłości i zdrowia” – czytamy w komentarzach.

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS