Obserwuj w Google News

Rutkowski wiedział, że Janoszek kłamie. Kolega detektyw z Indii wszystko mu powiedział

3 min. czytania
22.08.2023 13:14
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Rutkowski udzielił zaskakującego wywiadu, w którym wyjawił, że od lat wiedział o tym, że Natalia Janoszek „naciągała” swoją karierę. Podobno przekazał mu tę informację kolega detektyw z Indii.

Rutkowski wiedział, że Janoszek kłamie. Kolega detektyw z Indii wszystko mu powiedział
fot. Przemek Świderski/East News

Krzysztof Stanowski opublikował na YouTube materiał, w którym wykazał, że Natalia Janoszek nieco „naciągnęła” opowieści na temat swojej kariery w Bollywood i Hollywood. Samozwańcza celebrytka w odpowiedzi na uwłaczający jej film postanowiła wyjść na ścieżkę sądową, jednak to nie powstrzymało Stanowskiego. Dziennikarz opublikował prawie 3-godzinny film na temat kłamstw 33-letniej bielszczanki. Nagranie to wstrząsnęło opinią publiczną, jednak okazuje się, że wiele osób o tym, że Janoszek nie jest gwiazdą Bollywood, wiedziało od dawna.

Zobacz też:  Natalia Janoszek nie odpuszcza. Udowadnia, że jest bollywoodzką gwiazdą w USA [GALERIA]

Krzysztof Rutkowski wiedział, że Natalia Janoszek kłamie

Niespodziewanie głos w spawie Natalii Janoszek zabrał detektyw bez licencji – Krzysztof Rutkowski. W rozmowie z portalem Show News wyznał, że o tym, że kobieta kłamała na temat swojej kariery, wiedział już od kilku lat. Drogi tych dwoje przecięły się w „Tańcu z Gwiazdami”, a Rutkowski – jak na detektywa przystało – postanowił przyjrzeć się nieco osobom, z którymi miał konkurować w programie.

- Nie chciałem uczestniczyć w show z kimś, kto niestety nie jest gwiazdą, czy nawet gwiazdką, lecz meteorytem chwilowo pokazującym się na niebie i znikającym - takich jest wiele w naszym show-biznesie – powiedział Rutkowski.

Gwiazdy, które krytykują Kościół. Nie gryzą się w język gdy mowa o religii
7 Zobacz galerię
fot. Pixabay + Instagram @m_rozenek @olazebrowska + Eeast News/Wojciech Stróżyk

Nazwisko Janoszek przyciągnęło uwagę detektywa, bo było dla niego nieznane. Zaczął więc dopytywać i w końcu dowiedział się, że bielszczanka występuje w show, bo jest znaną indyjską aktorką.

- Pomyślałem sobie, że coś tu nie gra. Byłem na konferencji światowego związku detektywów w Goa w Indiach, mam tam wielu kolegów, którzy prowadzą agencje detektywistyczne i agencje ochrony. Jeden z nich prowadzi agencję ochrony w Bombaju, której klientami są gwiazdy. Zadzwoniłem więc do niego i wprost zapytałem, czy słyszał o takiej gwieździe filmowej, jaką jest Natalia Janoszek z Polski. Poprosiłem go też, aby rozpytał się w środowisku filmowym i show-biznesowym, czy ktoś w ogóle zna taką dziewczynę - opowiadał detektyw.

Redakcja poleca

Koledzy z Indii Krzysztofa Rutkowskiego przejrzeli Janoszek już lata temu

Okazało się, że znajomi Krzysztofa Rutkowskiego z Indii nie kojarzą Natalii Janoszek. Wtedy detektyw miał już wiedzieć, że jej historie o podbojach w Bollywood na pewno są kłamstwem.

- Zadzwonił do mnie 3 dni później i powiedział mi, że tam nikt jej nie zna, że to jest niemożliwe, żeby ona była jakąkolwiek gwiazdą. W związku z tym podczas kolejnej rozmowy z ludźmi od "Tańca z Gwiazdami" zadałem pytanie, czy oni są pewni tej cudownej bollywoodzkiej gwiazdy. Zapewniali mnie, że tak – opowiadał dla Show News Rutkowski. - Ona nie miała żadnych ochroniarzy. To wszystko było kłamstwem. Mogę nawet wskazać miejsce, gdzie mieszkała Natalia Janoszek. Wszyscy byliby zdziwieni. W tym pomieszczeniu nie zmieściłaby się nawet ochrona, o której tak ochoczo opowiadała – dodał.

Nie przegap