Obserwuj w Google News

Michał Żurawski spotyka się z Weroniką Książkiewicz? „Nawiązali nić porozumienia”

2 min. czytania
27.01.2023 11:11
Zareaguj Reakcja

Michał Żurawski rozstał się z Romą Gąsiorowską i nawiązał romans z Weroniką Książkiewicz? Do obserwatorów polskiego show-biznesu dotarły zaskakujące plotki o prywatnym życiu aktorów. Czy na planie komedii romantycznej rzeczywiście narodziło się prawdziwe uczucie?

żurawski-spotyka-się-z-książkiewicz
fot. Piotr Molecki/East News, Artur Zawadzki/East News

Michał Żurawski i Roma Gąsiorowska mieli przechodzić kryzys w związku już kilka miesięcy temu. Para konsekwentnie nie komentowała pojawiających się plotek. Ostatnio w mediach znowu zrobiło się o nich głośno za sprawą doniesień tygodnika Życie na Gorąco. Informator magazynu przekonuje o końcu związku aktorów.

- Michał i Roma rozstali się. Czy uda im się odbudować zaufanie? Być może to kwestia ich wybuchowych temperamentów i po prostu muszą od siebie odpocząć. Wszyscy trzymają za nich kciuki, bo naprawdę wiele razem przeżyli i są dla siebie stworzeni - miało mówić źródło tygodnika.

Jednak zdaniem niektórych odbudowa relacji aktorów może nie być tak prosta, jak się wydawało. Żurawski miał bowiem zacząć spotykać się z inną koleżanką z branży.

Redakcja poleca

Michał Żurawski ma romans z Weroniką Książkiewicz? Jest komentarz aktorki

Plotki o rozstaniu aktorów potwierdza Rewia. Magazyn snuje jednak także teorię na temat bliskiej relacji Michała Żurawskiego i Weroniki Książkiewicz. Para spotkała się na planie produkcji „Szczęścia chodzą parami” i miała się między nimi zawiązać niespotykana „nić porozumienia”.

- Bardzo dużo czasu spędzali razem, także podczas przerw. Rozumieli się naprawdę wyjątkowo dobrze. Rzadko to się zdarza. Cały czas mieli o czym rozmawiać. Z każdym dniem ich wzajemna fascynacja była coraz większa - czytamy w Rewii o bliżej nieokreślonych kontaktach aktorów.

Pudelek postanowił skontaktować się z Weroniką Książkiewicz i zapytać o jej rzekomą romantyczną relację z Michałem Żurawskim. Gwiazda była wyraźnie zaskoczona doniesieniami o romansie z kolegą z planu.

- Większej głupoty dawno nie słyszałam - skomentowała rozbawiona.

Wydaje się więc, że informacje o związku Żurawskiego z Książkiewicz to jedynie niesprawdzone plotki. Myślicie, że podobnie jest w przypadku rozstania aktora z Gąsiorowską? A może ich związek to już przeszłość?

żurawski-książkiewicz
fot. TRICOLORS/East News
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl