Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski rozstali się? Przykre doniesienia o znanej parze

26.01.2023 18:17

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski nie są już razem? Kilka miesięcy temu pojawiły się doniesienia o kryzysie w związku znanej pary. Teraz jeden z tygodników ujawnił kulisy rzekomego rozstania Gąsiorowskiej i Żurawskiego. 

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski
fot. TRICOLORS/East News

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski są jedną z najpopularniejszych par wśród polskich aktorów. Poznali się w Teatrze Rozmaitości, ale poważnie zaiskrzyć miało dopiero na planie "Londyńczyków". Para wzięła ślub 10 kwietnia 2010 roku, w dzień katastrofy smoleńskiej, przez co musiała zmierzyć z lawiną nieprzyjemnych komentarzy. 

- Śmieszą mnie reakcje hejterów w necie, którzy piszą, jak mogliśmy zaplanować sobie ślub w taki dzień. Ale serio... Bardzo długo nie wiedzieliśmy, co się stało, bo nie mamy telewizora. O katastrofie dowiedzieliśmy się od naszych gości. [...] Zresztą nie organizowaliśmy hucznego wesela, to było kameralne przyjęcie dla przyjaciół w zaprzyjaźnionej knajpie - tłumaczyła Roma Gąsiorowska.

Dwa lata później parze urodził się syn Klemens, a w 2014 roku - córka Jadwiga. Michał Żurawski ma też syna z poprzedniego związku. 

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski się rozstali?

Według krążących plotek w związku Gąsiorowskiej i Żurawskiego miało trzeszczeć już od dawna. Zeszłej jesieni donoszono o ich kryzysie, a następnie rzekomym rozstaniu. Aktorzy nie chcieli jednak komentować tych informacji. 

Temat wrócił za sprawą jednego z tygodników, który twierdzi, że Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski nie są już razem. Według "Rewii" aktor miał zbliżyć się ze sławną koleżanką z filmu "Szczęścia chodzą parami". "Za każdym dniem ich wzajemna fascynacja była coraz większa" - czytamy w magazynie. 

Z publikacji wynika, że Roma Gąsiorowski i Michał Żurawski, mimo problemów, nie podjęli decyzji o rozwodzie. 

Nie jest tajemnicą, że się rozstali. Być może to kwestia ich wybuchowych temperamentów i po prostu muszą od siebie odpocząć. Wszyscy trzymają za nich kciuki, bo naprawdę wiele razem przeżyli i są dla siebie stworzeni - podsumowuje sprawę "Rewia".

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski nie odnieśli się do plotek o rozstaniu. 

Piotr Cugowski się rozwiódł? Pochwalił się nową narzeczoną [FOTO]

EN_01356510_0372
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
loader