Jacek Kopczyński ma nową partnerkę. Już nie wróci do Patrycji Markowskiej

26.01.2023 13:47

Jacek Kopczyński pochwalił się nową partnerką. Aktor miał rozpocząć nową relację kilka miesięcy po rozstaniu z Patrycją Markowską. Czy to definitywny koniec związku artystów?

kopczyński-pochwalił-się-nową-partnerką-nie-wróci-do-markowskiej
fot. VIPHOTO/East News, Artur Zawadzki/Eas News

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński się rozstali. Plotki o kolejnym kryzysie w związku artystów pojawiły się we wrześniu 2022 roku. Para miała spędzić osobno wakacje, a później aktor podobno wyprowadził się z domu. Kopczyński ponoć rzucił się w wir pracy. Z kolei Markowska zapewniała, że choć zdarza jej się płakać, stara się być silna dla syna. To nie pierwszy raz, gdy między aktorem i piosenkarką doszło do sporu. Wydaje się jednak, że tym razem zdecydowali o definitywnym zakończeniu związku.

Jacek Kopczyński już nie rozpacza po rozstaniu. Pochwalił się nową partnerką

Artyści swego czasu zdecydowali się na terapię dla par. Udało im się wówczas pokonać kryzys. Zawsze podkreślali jednak, że oboje mają wybuchowy charakter i są świadomi, że ich relacja będzie burzliwa. Niestety nie przetrwali oni kolejnego sztormu, a plotki o rozstaniu okazały się prawdziwe. Zdaniem informatora Na Żywo to piosenkarka podjęła trudną decyzję.

- Jacek długo walczył o uratowanie związku z Patrycją. Namawiał ją na kolejną terapię. Bez skutku. Rozstanie to była decyzja Patrycji - miało przekonywać źródło magazynu.

Kilka miesięcy po zakończeniu relacji z Markowską Kopczyński pokazał się na celebryckim evencie z nową partnerką. Podczas grudniowej premiery spektaklu „Koszerne - raz!” w Teatrze Kwadrat towarzyszyła mu tajemnicza kobieta.

Okazuje się, że to początkująca pisarka Klaudia Kardas, która póki co może poszczycić się zaledwie jedną książkową pozycją. W „Kokainowej księżniczce” zdradza pikantne szczegóły z życia menadżerki sopockiego klubu.

Jacek Kopczyński i Klaudia Kardas mieli się poznać przez wspólnych znajomych.

- To było przypadkowe spotkanie w domu wspólnych znajomych. (...) Jackowi imponuje to, że Klaudia z jednej strony jest wrażliwa, a z drugiej twardo stąpa po ziemi. Oboje są dojrzali i po przejściach - miała zdradzić osoba z otoczenia pary dziennikarzom Na Żywo.

Żałujecie, że to już koniec związku Kopczyńskiego i Markowskiej? A może życzycie szczęścia nowej parze zakochanych?

loader