Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski wziął drugi ślub z piątą żoną. „Jesteśmy ogromnie poruszeni” [FOTO]

2 min. czytania
22.09.2022 15:05
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski wziął drugi ślub ze swoją ukochaną piątą żoną, Polą. Uroczystość połączono z 50. urodzinami piosenkarza. Wybranka tego wyjątkowego dnia zaprezentowała dwie kreacje, a relację umieszczono w mediach społecznościowych.

Michał Wiśniewski Pola Wiśniewska
fot. screen Instagram wisniewska_pola

Michał Wiśniewski ślubował Poli miłość, wierność i uczciwość małżeńską w kwietniu 2020 roku. Z racji wybuchu pandemii nie mieli okazji zorganizować wesela z prawdziwego zdarzenia. Teraz małżeństwo poszło na całość, a patrząc na zdjęcia, impreza była przednia. Jakiś czas temu media podawały, że wokalista wziął kolejny ślub, jednak dopiero teraz mamy na to potwierdzenie.

Zobacz także:  Dominika Tajner o nowej żonie Michała Wiśniewskiego: „Wysoko ustawiłam jej poprzeczkę"

Michał Wiśniewski wziął drugi ślub z piątą żoną

Michał Wiśniewski oraz jego bliscy długo trzymali język za zębami. O hucznej imprezie jako pierwsze donosiło „Party”. Podano, że wesele i urodziny odbyły się 6 września, na trzy dni przed okrągłymi, 50. urodzinami piosenkarza.

Pola oraz Michał mieli poprosić gości o nierobienie, a przynajmniej o niepublikowanie jakichkolwiek zdjęć. Chcieli świętować komfortowo, bez obaw, że na drugi dzień media zaczną wręcz bombardować parę, aby otrzymać informacje. Teraz sami zainteresowani ujawnili, co działo się tego magicznego dnia.

Redakcja poleca

- Chwile. To ta jedna, spośród wyjątkowych, która zapadła w naszych sercach na zawsze. Było pięknie i niesamowicie wzruszająco. Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość. Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy. Love – napisała Pola Wiśniewska na Instagramie.

Żona Michała Wiśniewskiego pokazała kilka zdjęć. Można z nich wywnioskować, że para składała przysięgę na zewnątrz – widać fragmenty altany, a wokół dostrzegamy dekoracje z roślin. Pola wybrała na ten moment rozkloszowaną suknię na ramiączkach, której dekolt i część dołu była udekorowana kwiatami.

Nie mogło też zabraknąć tortu, w który wetknięto białe kwiaty, a na jego szczycie dumnie widniała liczba „50”. Panna młoda zmieniła suknię na bardziej obcisłą kreację, udekorowaną perłami. Za małżeństwem odpalono fajerwerki.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS