Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski dostaje zatrważające wiadomości. "Trumna ciut ciemniejsza, zbudowana urna"

3 min. czytania
06.12.2023 11:48
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski pożalił się fanom, że nęka go tajemnicza kobieta, wysyłająca niepokojące wiadomości. Muzyk pokazał, jakie maile dostaje od "Kasi R.".

Michał Wiśniewski
fot. Szymon Starnawski/Polska Press/East News/ print screen z Michał Wiśniewski/Instagram

Michał Wiśniewski ma kolejny problem. Podzielił się z fanami, że jest nękany dziwnymi wiadomościami od tajemniczej kobiety. Wokalista Ich Troje zaapelował do swoich słuchaczy o pomoc.

Michał Wiśniewski dręczony przez "Kasię R."

O Wiśniewskim było ostatnio głośno w kontekście wyroku, jaki usłyszał, stojąc przed sądem. Muzyk został skazany w sprawie afery SKOK Wołomin. Grozi mu nawet kara pozbawienia wolności.

Na Instagramie Wiśniewskiego pojawiły się relacje, w których informuje swoich fanów o kolejnych kłopotach, tym razem natury prywatnej. Od jakiegoś czasu otrzymuje bowiem niepokojące e-maile od kobiety podpisującej się jako Katarzyna.

W instagramowych relacjach piosenkarz poinformował swoich odbiorców o nadchodzących koncertach. Wyznał jednak, że nagrywa w innej sprawie. - Znowu odezwała się "Kasia R." - powiedział Wiśniewski.

print screeny z Michał Wiśniewski/Instagram
fot. print screeny z Michał Wiśniewski/Instagram

Artysta poinformował o zaistniałej sytuacji. - Dostajemy bardzo dziwne maile, niektóre są aż zatrważające. Z jednej strony można przesunąć to na żart, ale na taki dosyć dziwny i niewygodny. Z drugiej strony Pola pyta, dlaczego pokazuję maila od "Kasi R.". Bo, szczerze powiedziawszy, nie jesteśmy w stanie już z tym walczyć. Już nie wiem, co mamy zrobić. Nie chcemy robić nikomu krzywdy. Należałoby to zgłosić, ale jak zgłosimy, to okaże się za chwilę, że zaraz znowu będzie szpital. Nie wiemy, co mamy robić... Macie pomysły, kto mógłby zainterweniować w tej sprawie? - zaapelował do fanów Wiśniewski.

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski pokazał zatrważające wiadomości

Muzyk Ich Troje postanowił podzielić się e-mailami, jakie otrzymuje od kobiety podającej się za "Kasię R.", chcąc naświetlić istotę problemu. Kobieta uważa się między innymi za opiekunkę prawną Wiśniewskiego. W jednej z wiadomości nie pozwala artyście i jego żonie Poli udzielać wywiadów w sprawie wyroku i wyraża zgodę na pracę w Polsce i za granicą. W innych snuje niepokojące wizje pełne śmierci, wypadków samolotowych i tragedii.

print screeny z Michał Wiśniewski/Instagram
fot. print screeny z Michał Wiśniewski/Instagram
print screeny z Michał Wiśniewski/Instagram
fot. print screeny z Michał Wiśniewski/Instagram
Michał Wiśniewski instagram 3
fot.

W wiadomościach pojawiają się między innymi takie sformułowania jak "trumna ciut ciemniejsza, zbudowana urna", "krzyk, pisk, huk, wyrwane cztery fotele z ciałami", czy "przecież to dziwoląg, nie dziecko".

Redakcja poleca

Wiśniewski podejrzewa, że wiadomości mogą być żartem, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że osoba wysyłająca e-maile cierpi na zaburzenia psychiczne. Czy fani pomogą Wiśniewskiemu rozwiązać nowy problem?

Pomoc w kryzysie psychicznym:

  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17:00 do 19:00)
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
  • Telefon Zaufania
  • dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę)
  • ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
  • Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Michał Wiśniewski
8 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News