Obserwuj w Google News

Quiz. Jak dobrze znasz Ich Troje? Tylko prawdziwi fani odpowiedzą na 5. pytanie

2 min. czytania
14.11.2023 15:49
Zareaguj Reakcja

Na początku lat 2000 Ich Troje było najpopularniejszym w Polsce zespołem. Wydawało się wszystkim, że jest tak wspaniałym tworem, że zasługuje na zaprezentowanie się na arenie międzynarodowej.

Quiz. Jak dobrze znasz Ich Troje? Tylko prawdziwi fani odpowiedzą na 5. pytanie
  • 10 pytań Rozpocznij quiz
fot. YouTube Ich Troje VEVO

Grupa Ich Troje powstała w połowie lat 90. w Łodzi z inicjatywy Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwy. Trzecią osobą w zespole zawsze jest kobieta, ale tu akurat żadnej z pań nie udało się zakotwiczyć na dłużej. W pamięci publiczności najmocniej zapisała się Justyna Majkowska. Choć z Łągwą i Wiśniewskim śpiewała przez zaledwie dwa lata, to brała udział w najbardziej kluczowych w szczytowej formie Ich Troje momentach.

Zobacz też:  Michał Wiśniewski szuka pracownika. Wysoka stawka i długa lista wymagań

Ich Troje na scenie od 25 lat. Pamiętacie ich największe hity?

Choć kontrowersji wokół Ich Troje przez lata narosło naprawdę wiele, to grupie udało się utrzymać na scenie przez ponad ćwierć wieku. W ubiegłym roku zespół obchodził swój jubileusz. Na scenie podczas urodzinowego koncertu pojawili się klasycznie Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa, ale oprócz nich największe hity grupy śpiewała też po latach Justyna Majkowska, Anna Świątczak i córka Wiśniewskiego – Etiennette.

Nie trzeba być wielkim fanem Ich Troje, by znać ich najpopularniejsze hity. Swego czasu zespół podbijał polskie listy przebojów i mało brakowało, a podbiłaby i zagraniczne. A wszystko to, bo… No właśnie? Ktoś pamięta o co chodzi? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, jak dobrze znasz Ich Troje. Nie daj się zwieść łatwym początkiem! Na 5. pytanie odpowiedzą tylko prawdziwi fani.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap

logo Tu się dzieje