Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski zaskoczył wyznaniem o kolejnym ślubie. Wymowna reakcja Poli

2 min. czytania
02.11.2023 08:55
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski miał dotąd pięć żon — a przynajmniej tak wszystkim się zdawało. Jego niedawna aktywność w sieci dała fanom powody do wątpliwości. Zareagowała nawet Pola.

Michał Wiśniewski mówił "tak" sześć razy
fot. TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski nie mógł narzekać na nudę w życiu osobistym. W polskim show-biznesie jest jednym z rekordzistów jeśli chodzi o liczbę żon oraz dzieci. Dotąd wziął ślub z Magdą Famme, członkinią pierwszego składu Ich Troje, potem z Mandaryną, Anną Świątczak i Dominiką Tajner. Piątą żoną artysty została Pola Wiśniewska. Czyżby jednak był jeszcze jeden ślub? Czerwonowłosy artysta właśnie poinformował o nim w mediach społecznościowych.

Michał Wiśniewski informuje o ślubie

Fani Michała Wiśniewskiego mogli być zaskoczeni, widząc na Facebooku lidera Ich Troje informację o tym, że zawarł związek małżeński. Zaskoczona musiała być także żona gwiazdora, z tym że ona zareagowała na to oświadczenie z żartem. Na Instagramie dodała do tego swój krótki i wymowny komentarz: "Cztery lata później" i okrasiła wszystko emotkę płaczącą ze śmiechu.

Redakcja poleca

Jak wynika z tego krótkiego komentarza piątej żony Michała Wiśniewskiego, chodzi po prostu o to, że w natłoku spraw wokalista nie zmienił swojego statusu matrymonialnego w mediach społecznościowych wtedy, kiedy rzeczywiście w związek małżeński wstąpił. Było to na samym początku 2020 roku, zatem za kilka tygodni miną cztery lata od tamtej chwili.

Michał Wiśniewski ogłasza kolejny ślub
fot. instagram/@wisniewska_pola/screen

Michał Wiśniewski sześć razy stawał na ślubnym kobiercu

Mimo że powszechnie wiadomo, że Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego, to jednak nie wszyscy fani mogli się doliczyć, ile razy artysta faktycznie ślubował miłość i wierność swoim wybrankom. To dlatego, że z obecną żoną pobierali się dwukrotnie. Pierwsza ceremonia odbyła się już w czasie pandemii i najpewniej z tego powodu miała bardzo skromny charakter. Jednak aby to sobie "odbić" Pola i Michał Wiśniewscy urządzili jeszcze jedną ceremonię, która była huczna i widowiskowa. Wydarzenie to połączono z 50. urodzinami czerwonowłosego gwiazdora, a relacjami z niego małżonkowie chętnie chwalili się w sieci.

Jednakże trzeba też pamiętać, że najwyraźniej gwiazdor Ich Troje ma słabość do podwójnych ślubów, bo tak samo było również z Anną Świątczak oraz Mandaryną. Oznacza to, że Michał Wiśniewski na ślubnym kobiercu stawał już... osiem razy. Cóż, jak widać to nie liczba sakramentalnych "tak" przesądza o trwałości małżeństwa.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Michał Wiśniewski miał pięć żon
10 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROŻYK/REPORTER