Obserwuj w Google News

Meghan Markle i książę Harry przechodzą kryzys? Pojawiła się nowa teoria

2 min. czytania
23.02.2023 19:27
Zareaguj Reakcja

Małżeństwo Meghan Markle i księcia Harry'ego wisi na włosku? Ludzie z całego świata nie mają wątpliwości, że para nie jest szczęśliwa. Przeanalizowano mowę ich ciała.

Meghan Markle i książę Harry
fot. Aaron Chown/Press Association/East News

Meghan Markle i książę Harry przechodzą kryzys? Trudno w to uwierzyć, biorąc pod uwagę, że para na każdym roku zapewnia o swojej miłości. Eksperci od mowy ciała przeanalizowali ich ostatnie wspólne wyjścia i nie mają wątpliwości, że pomiędzy tą dwójką nie układa się najlepiej.

Zobacz także: Adele i Ed Sheeran spławili króla Karola III. Nie chcą wystąpić na jego koronacji

Meghan Markle i książę Harry przechodzą kryzys? Pojawiła się nowa teoria

Meghan Markle i książę Harry tworzą z pozoru idealną parę. Ich związek jest obserwowany przez ludzi na całym świecie, między innymi za sprawą tego, że para budzi ogromne zainteresowanie, które stale podsyca kolejnymi wywiadami.

Redakcja poleca

Jak podaje pudelek.pl, użytkownicy TikToka mieli znaleźć dowód na to, że Sussexowie kłamią, jeśli chodzi o ich bliskość. Użytkowniczka anushalove255 postanowiła przeanalizować mowę ciała pary. Jednym z jej wniosków był brak chemii między Harrym i Meghan. Kobieta odniosła się do ostatniego publicznego pocałunku pary.

Uważa ona, że czułości Meghan i Harry'ego były wymuszone i wyreżyserowane. Po pocałunku z żoną Harry miał nerwowo wycierać usta. Takie zachowanie zostało porównane do czułości księżnej Diany i króla Karola III tuż przed ich rozstaniem.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Co więcej, Harry i Meghan mają nieustannie walczyć. Markle ma być niezadowolona z tego, jak ułożyło się ich życie w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz także: Córka Johnny'ego Deppa odsłania ciało w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News