Obserwuj w Google News

Meghan Markle znów przyłapana na kłamstwie. Chodzi o Kate Middleton

2 min. czytania
16.02.2023 11:04
Zareaguj Reakcja

Meghan Markle zapewniała w wielu wywiadach, że nie wiedziała nic o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Okazuje się, że w 2014 roku napisała wpis na blogu dotyczący ślubu Kate Middleton i księcia Williama.

Meghan Markle
fot. Kristy O'Connor/Press Association/East News

Meghan Markle znów przyłapana na kłamstwie. Żona księcia Harry'ego od początku związku z przedstawicielem brytyjskiej rodziny królewskiej zapewniała, że nie znała losów jego najbliższych. Jak podaje pudelek.pl, okazuje się, że Markle rozpisywała się na temat księżnej Kate w 2014 roku.

Zobacz także:  Harry i Meghan nie pojawią się na koronacji Karola? Mogą wiele stracić

Meghan Markle znów przyłapana na kłamstwie. Chodzi o Kate Middleton

Meghan Markle zapewniała, że nie wie nic o rodzinie królewskiej i że nigdy się tym tematem nie interesowała. W mediach pojawiła się jednak wiadomość, że w 2014 roku Meghan Markle opublikowała artykuł na swoim bloku, który w całości poświęciła Kate Middleton. 

Redakcja poleca

Co ciekawe, sama Markle, ale też książę Harry w książce "Spare", zaznaczali, że księżna nigdy nie interesowała się tematem brytyjskiej monarchii. Innego zdania miała być jej przyjaciółka z dzieciństwa, a teraz wyszło na jaw, że Markle lata temu poświęciła księżnej Kate wpis na blogu.

Markle rozpisywała się na temat tego, że wiele dziewczynek marzy o byciu księżniczkami, a ona chciała być She-Rą, księżniczką mocy. 

Wydaje się, że dorosłe kobiety zachowują tę fantazję z dzieciństwa. Wystarczy spojrzeć na przepych i okoliczności towarzyszące królewskiemu ślubowi oraz niekończące się rozmowy o księżnej Kate - pisała.

Pojawiła się zatem teoria, że Markle od dawna mogła chcieć wkręcić się do brytyjskiej rodziny królewskiej.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Meghan Markle: kiedy została żoną księcia Harry'ego?

Meghan Markle i książę Harry zaczęli się spotykać w 2016 roku. Ślub wzięli w 2018 roku, niecałe dwa lata później zrezygnowali z pełnienia obowiązków królewskich i przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych.

Zobacz także: Doda odpowiada Marcinowi Prokopowi i domaga się zaproszenia do „Dzień Dobry TVN”

RadioZET.pl/pudelek.pl

Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News