Obserwuj w Google News

Córka Johnny'ego Deppa odsłania ciało w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej

2 min. czytania
23.02.2023 16:00
Zareaguj Reakcja

Lily Rose Depp konsekwentnie rozwija karierę modelki i aktorki. Tym razem pochwaliła się kontrowersyjnymi zdjęciami ze sesji zdjęciowej, podczas której odtworzono stylizację... byłej partnerki jej ojca, Kate Moss.

Lily Rose Depp
fot. Dylan Travis/ABACA/ABACA/East News

Córka Johnny'ego Deppa odsłania ciało w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej. Lily Rose Depp nie unika odważnych projektów, nie ma też problemu z pokazywaniem ciała. 23-latka udostępniła serię zdjęć, które wywołały ogromne zamieszanie w sieci.

Zobacz także: Katarzyna Sokołowska świętuje 50. urodziny w naturalnym wydaniu. Pokazała się bez makijażu

Lily Rose Depp odsłania ciało w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej

Lily Rose Depp już niedługo pojawi się w szumnie zapowiadanym serialu HBO o tytule "Idol". 23-latka pracuje też jako modelka i w ostatnim czasie podzieliła się efektami sesji zdjęciowej wykonanej przez Karima Sadli. Fotografie trafiły do słynnego "i-D Magazine". Największe zainteresowanie internautów wzbudziła prześwitująca sukienka, na której Depp odsłoniła ciało.

Redakcja poleca

Fani Lily Rose Depp zwrócili uwagę, że zdjęcie nawiązuje do słynnych fotografii Kate Moss z 1993 roku, gdy pojawiła się na imprezie Elite Model w Londynie. Co ciekawe, Moss spotykała się w latach 90. z Johnnym Deppem, ojcem Lily Rose. Poniżej można zobaczyć zdjęcia, o których mowa.

Internauci zastanawiali się w komentarzach, jak na tak odważne zdjęcia zareaguje Johnny Depp. Lily Rose postanowiła jednak nie odpowiadać na te pytania.

Lily Rose Depp: kim jest?

Lily Rose Depp urodziła się 27 maja 1999 roku w Paryżu. Jest córką Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa. 

Zobacz także: Kim Kardashian wspomina tatę. Wzruszający wpis celebrytki

RadioZET.pl/

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News