Obserwuj w Google News

Kim Kardashian wspomina tatę. Wzruszający wpis celebrytki

2 min. czytania
23.02.2023 12:05
Zareaguj Reakcja

Kim Kardashian postanowiła uhonorować pamięć swojego ojca - Roberta Kardashiana w dniu, w którym skończyłby 79 lat. Co napisała gwiazda?

Kim Kardashian
fot. DOLCE AND GABBANA/TNI PRESS LTD/White Label/East News

Kim Kardashian opublikowała rozdzierający serce hołd złożony jej zmarłemu ojcu, w którym poinformowała fanów, że "naprawdę go teraz potrzebuje".

Robert Kardashian upamiętniony przez Kim Kardashian

22 lutego 2023 roku Robert Kardashian skończyłby 79 lat. Z tej okazji  jego córka - Kim Kardashian, podzieliła się poruszającym upamiętnieniem ojca.

Redakcja poleca

42-letnia gwiazda reality show przyznała, że "naprawdę go teraz potrzebuje" i błagała go, by odwiedził ją we śnie. Wspomniała też o wnukach, których Kardashian nigdy nie miał okazji poznać. Wpis trafił na Instagram celebrytki.

Wszystkiego najlepszego tato – zbliżam się do punktu, w którym wspominam cię dłużej, niż cię znam. Minęło 20 lat, odkąd świętowaliśmy Twoje urodziny tutaj na ziemi. Ale doceniam to, bo miałam najlepszego tatę na całym świecie i jestem bardzo szczęśliwa, że spędziłam z tobą 22 lata! Jest tak wiele rzeczy, które chcę ci powiedzieć i pokazać, i tak wielu małych ludzi, o których chciałbym, żebyś wiedział, ponieważ Boże - tak bardzo byś ich pokochał! Mogę zamknąć oczy i słyszeć twój głos i przypominać sobie najzabawniejsze rzeczy o tobie, które sprawiają, że jestem szczęśliwa. Nigdy nie pozwolę temu odejść. Po prostu bardzo za tobą tęsknię i naprawdę cię teraz potrzebuję. Proszę, przyjdź do mnie wkrótce we śnie. Kocham Cię bardzo, wszystkiego najlepszego z okazji 79. urodzin!

Post został oczywiście ozdobiony wspólnymi zdjęciami i nagraniami Kim Kardashian z ojcem.

Redakcja poleca

Robert Kardashian: kim był ojciec Kim Kardashian?

Robert Kardashian zasłynął jako jeden z prawników OJ Simpsona. Zmarł we wrześniu 2003 roku, zaledwie dwa miesiące po zdiagnozowaniu u niego raka przełyku. Miał tylko 59 lat. W 1978 roku poślubił matkę Kim - Kris Jenner. Poza najbardziej znaną Kardashianką, para doczekała się kolejnych dzieci - Kourtney, Roberta i Khloe Kardashianów. Robert i Kris rozwiedli się w 1991 roku. Matka Kim Kardashian poślubiła następnie Caitlyn Jenner, z którą doczekała się córek Kylie i Kendall Jenner.

RadioZET.pl/Instagram