Obserwuj w Google News

Meghan Markle i Harry brutalnie wyśmiani. Książę pokazuje penisa [WIDEO]

3 min. czytania
21.02.2023 11:54

W serialu "Miasteczko Southpark" pojawiła się para do złudzenia przypominająca Meghan Markle i księcia Harry'ego. Twórcy kreskówki postanowili nie oszczędzać pary.

Książę Harry, Meghan Markle
fot. RUBA/BackGrid UK /East News

Meghan Markle i książę Harry znowu są na pierwszych stronach gazet. Tym razem za sprawą ostatniego odcinka serialu komediowego "Miasteczko South Park". Obrazoburcza kreskówka postanowiła wyśmiać parę.

"Miasteczko South Park": Meghan Markle i książę Harry wyśmiani w serialu

Ostatnie kilka miesięcy należało do księcia Harry'ego i Meghan Markle za sprawą premiery serialu dokumentalnego "Harry & Meghan", który zadebiutował na Netflix oraz biografii młodszego syna Karola III pod tytułem "Ten drugi".

Redakcja poleca

Kilka lat wcześniej para była w centrum zainteresowania całego świata, ponieważ odrzuciła życie w otoczeniu brytyjskiej arystokracji oraz publicznie krytykowała rodzinę królewską, zarzucając jej członkom między innymi rasizm.

Nic więc dziwnego, że to ogólnoświatowe zjawisko przykuło uwagę twórców serialu "Miasteczko South Park", które w lutym 2023 roku doczekało się premery 26. sezonu. Serial od ponad 20 lat wyśmiewa różnego rodzaju fenomeny społeczne, polityczne i popkulturowe, zwracając często celnie uwagę na absurdalne sytuacje, które są traktowane zupełnie poważnie. Nie inaczej było w odcinku "The Worldwide Privacy Tour" (Światowa Trasa Prywatności) - drugim epizodzie nowego sezonu.

W serialu pojawiają się postacie nazywane księciem i księżną Kanady. Z tego powodu są rysowane i animowane w taki sposób jak pozostali kanadyjscy bohaterowie "Miasteczka South Park". Znacznie się przy tym różnią wyglądem od innych postaci występujących w serialu. Podobieństwo do księcia Harry'ego i Meghan Markle jest jednak uderzające.

RUBA/BackGrid UK /East News
fot. RUBA/BackGrid UK /East News

I nie chodzi jedynie o wygląd oraz podobną pozycję fikcyjnych bohaterów do arystokratycznych celebrytów. W odcinku pojawia się masa odniesień do prawdziwych wydarzeń z życia księcia Harry'ego i Markle, które zostały oczywiście przerysowane do granic możliwości.

Redakcja poleca

"Miasteczko South Park": książę Harry pociera penisem o szybę

Odcinek zaczyna się od tego, że Ike - młodszy brat Kyle'a - jednego z głównych bohaterów, płacze oglądając transmisję pogrzebu królowej Kanady. Następnie książę i księżna występują w telewizji śniadaniowej, narzekając na brak prywatności. Swoje żale argumentują tym, że w swoim mniemaniu są zwyczajnymi ludźmi. Prowadzący próbuje uzmysłowić gościom, że skoro oczekują anonimowości, powinni przestać pojawiać się w programach telewizyjnych, na okładkach magazynów, w serialach platformy Netflix i zaprzestać aktywności w mediach społecznościowych. Para nie jest jednak przekonana co do słów dziennikarza.

Książę i Księżna Kanady postanawiają więc poszukać zacisznego miejsca, w którym mogliby się przed wszystkimi ukryć. Zwiedzają cały świat w ramach trasy "The Worldwide Privacy Tour" i kończą ją w miasteczku South Park. Pech chce, że wprowadzają się naprzeciwko Kyle'a i od samego początku zaczynają mu przeszkadzać. Książę gra na przykład na perkusji przed swoim domem, hałasując w okolicy. Jakiekolwiek próby zwrócenia uwagi kończą się sugestią, że arystokrata jest atakowany.

Oglądaj

Para organizuje też w miasteczku marsze przeciwko kanadyjskiej rodzinie królewskiej, cały czas domagając się prywatności. Kyle ignoruje drażniące zachowania księcia i księżnej. Postać wzorowana na Markle podpuszcza swojego męża, twierdząc, że chłopiec nie ma do nich szacunku. Książę postanawia ratować honor swojej ukochanej podbiegając do domu Kyle'a i pocierając swoim odmrożonym penisem po szybie, za którą siedzi Kyle. Kiedy to nie przynosi skutku, postanawia zemścić się na sąsiedzie.

Redakcja poleca

Finalnie dochodzi do konfrontacji, w wyniku której Kyle uzmysławia księciu, że stał się produktem. Syn króla postanawia zrobić wszystko, by skończyć z dotychczasowym życiem, ale szybko przekonuje się, że jest w tym sam. Orientuje się, że jego żona jest dosłownie pusta. Po tym, jak księżna oświadcza, że nie zamierza rezygnować z walki z kanadyjską rodziną królewską, mężczyzna postanawia ją porzucić i zaprzyjaźnić się z głównymi bohaterami serialu realizując swoją pasję perkusisty.

Trzeba przyznać, że twórcy "Miasteczka South Park" jadą po bandzie, ale celnie punktują hipokryzję księcia Harry'ego i jego żony. Co prawda w odcinku nie padła ani razu informacja, że bohaterami serialu są młodszy syn i synowa Karola III, ale wydźwięk jest oczywisty. Co ciekawe to nie pierwszy raz, kiedy "South Park" naśmiewa się z brytyjskiej rodziny królewskiej. W 15. sezonie twórcy nabijali się z zaślubin księcia Williama z Kate Middleton. Parodie tych postaci powróciły nie tylko w "The Worldwide Privacy Tour", ale również w sezonie 18. i grze wideo South Park: Kijek Prawdy.

RadioZET.pl