Zamknij

Kipiel-Sztuka bez pracy i pieniędzy. Smutne doniesienia o gwieździe "Kiepskich"

29.11.2022 14:18

Marzena Kipiel-Sztuka straciła źródło utrzymania w związku zakończeniem "Świata według Kiepskich". Serialowa Halina znalazła się w trudnym położeniu. Dobija ją drożyzna i brak nowych propozycji zawodowych. 

Marzena Kipiel-Sztuka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Marzena Kipiel-Sztuka dopiero co odkuła się po pandemii, a już spadły na nią nowe problemy. W listopadzie, po 23 latach, zakończono serial "Świat według Kiepskich", co dla aktorki oznaczało utratę pracy i głównego źródła utrzymania. Obecnie sytuacja Marzeny Kipiel-Sztuki ma być nie najlepsza. 57-latkę dobijają wysokie koszty życia, a widoków na nowe role wciąż nie ma. 

Marzena Kipiel-Sztuka w trudnej sytuacji finansowej

Słynna odtwórczyni Haliny Kiepskiej boryka się z problemami finansowymi od kilku lat. Przed pandemią tabloidy informowały, że Marzena Kipiel-Sztuka ledwie wiąże koniec z końcem i musi zapożyczać się u znajomych, żeby mieć za co wykarmić siebie i psa. Gdy przerwano zdjęcia do "Kiepskich", gwiazda znowu miała popaść w biedę. Zaniepokojeni fani nawet zorganizowali dla niej zbiórkę pieniędzy, ale aktorka zaprzeczyła, że żyje w skrajnej biedzie i sumy nie przyjęła. Chwaliła się nawet, że dostała nowe zlecenie. 

Radość Kipiel-Sztuki jednak nie trwała długo. Po zakończeniu "Kiepskich" aktorka ma znowu martwić się o swoją przyszłość. W rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium" miała wyjawić, że znowu musi zaciskać pasa, bo przy takiej drożyźnie ledwie starcza jej na pokrycie rachunków. Na domiar złego zepsuło się ogrzewanie w jej mieszkaniu. - Siedzę więc w zimnym mieszkaniu opatulona dwoma kocami, czekając, aż odpowiednie części do pieca przyjdą - miała powiedzieć "Twojemu Imperium" Marzena Kipiel-Sztuka. 

Nowe zlecenia zawodowe z pewnością poprawiłyby sytuację serialowej żony Ferdka, ale do tej pory żaden producent do niej nie zadzwonił. Na szczęście aktorce udało się w porę spłacić dług, który zaciągnęła przed paroma miesiącami na podstawowe potrzeby.

Jakie będą tegoroczne święta byłej gwiazdy "Kiepskich"? Tego ona same jeszcze nie wie, ale jakkolwiek by nie było, aktorka zawsze może liczyć na wsparcie osób z otoczenia. Nie zapominają o niej także fani serialu, którzy, jak już zdążyli udowodnić, w razie potrzeby są w stanie zorganizować pomoc. 

EN_01203400_0620
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS
loader