Obserwuj w Google News

Joanna Opozda na planie "Świata według Kiepskich". Uczciła ostatni odcinek [FOTO]

2 min. czytania
17.11.2022 16:42
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda postanowiła uczcić "Świat według Kiepskich", który po 23 latach zniknął z anteny Polsatu. Nie każdy pamięta, że modelka pojawiła się w kilku odcinkach kultowego serialu. W sieci pochwaliła się zdjęciem z planu.

Świat według Kiepskich / Joanna Opozda
fot. TRICOLORS/East News

" Świat według Kiepskich" to produkcja kultowa. Jeden z najpopularniejszych w historii polskiej telewizji seriali komediowych zadebiutował w ramówce Polsatu w 1999 roku. Po 23 latach widzowie pożegnali się z Ferdkiem Kiepskim i pozostałymi bohaterami, w środę 16 listopada wyemitowano ostatni odcinek serii. Obok niekwestionowanych gwiazd "Kiepskich" przez obsadę przewinęły się dziesiątki aktorów wcielających się w role epizodyczne. Nie każdy pamięta, że na serialowej ulicy Ćwiartki 3/4 gościła także J oanna Opozda.

Redakcja poleca

Joanna Opozda pokazała zdjęcie z planu "Świata według Kiepskich". Tak pożegnała kultowy serial

Na Instastory Joanny Opozdy pojawiło się nagranie, na którym widzimy, jak aktorka i modelka ogląda ostatni odcinek "Świata według Kiepskich". Była żona Antoniego Królikowskiego nie kryła wzruszenia faktem, że kultowa seria dobiegła końca. Podzieliła się także zdjęciem z mieszkania rodziny Kiepskich, na którym możemy podziwiać ją tulącą pieska na słynnej zielonej kanapie. Fotografia została wykonana w 2016 roku.

- Świat według Marylin. Jaka ona szczęśliwa na tym planie, ten jej uśmiech rozbraja - zachwycała się wtedy zwierzęciem Asia.

Joanna jest nie tylko fanką "Kiepskich", zagrała w serialu kilka niewielkich, gościnnych epizodów. Na jej profilu na Facebooku można nawet znaleźć zdjęcie, na którym pozuje w fotelu Ferdka Kiepskiego z puszką kultowego Mocnego Fulla w dłoni.

Post Joanny Opozdy
fot. screen: Instagram @asiaopozda
Post Joanny Opozdy
fot. screen: Instagram @asiaopozda