Zamknij

Marianna Schreiber broni męża. "Wiele razy przeżywaliśmy kryzys"

05.12.2022 14:09

Marianna Schreiber stanęła w obronie swojego męża, odpowiadając na hejt. Przy okazji zdradziła, że w jej małżeństwie nie brakuje kryzysów związanych z działalnością polityczną zarówno jej, jak i Łukasza Schreibera.

Marianna Schreiber broni męża. "Wiele razy przeżywaliśmy kryzys"
fot. Piotr Molecki/East News

Marianna Schreiber przeszła metamorfozę nie tylko w "Top Model". W ostatnich miesiącach próbuje z gwiazdy internetu stać się nową twarzą na scenie politycznej. Co prawda jej kariera jest jeszcze w powijakach, lecz Schreiber już zdążyła narobić wokół siebie sporo szumu — głównie w internecie.

Jest liderką partii Mam Dość i robi co może, by zbić kapitał polityczny. Choć wychodzi jej to... przeciętnie. Nie pomagają jej nawet posty na temat Mundialu i polityczne memy. Oficjalny profil partii na Instagramie obserwuje niewiele ponad 500 osób.

Zobacz także: Marianna Schreiber narzeka na "polską mentalność". Wbiła szpilę Kaczyńskiemu

Marianna Schreiber przeżywa kryzysy w małżeństwie

Liderka partii nie ma lekkiego życia. Gwiazda internetu niemal codziennie mierzy się z hejtem. Internauci atakują nie tylko samą Schreiber, ale także jej męża. Trzeba przyznać, że niewiele osób znalazłoby w sobie siłę, by cierpliwie odpowiadać na niektóre zaczepki internautów.

Niedawno Schreiber opublikowała w sieci wideo, w którym odpowiada jednej z użytkowniczek Instagrama.

Ja bym się wstydziła takiego męża — napisała kobieta.

Schreiber zareagowała niemal natychmiast.

—Mój mąż jest osobą, w której się zakochałam w 2013 roku. Dlatego wyszłam za mąż, dlatego mamy córkę. (...) W moim mężu zakochałam się za to, jakim jest człowiekiem —wytłumaczyła Marianna.

 Schreiber poszła o krok dalej i zdradziła, że w jej małżeństwie nie zawsze wszystko idzie po jej myśli. Powodem kryzysów w związku państwa Schreiberów jest polityka.

—Oczywiście, że wiele razy przeżywaliśmy kryzys. A nawet czasami nadal się to zdarza i to głównie właśnie z powodów politycznych —powiedziała żona posła.

Poglądy polityczne dzielą rodziny nawet tych, którzy o trwałość tych rodzin zawzięcie walczą. Na szczęście Marianna Schreiber jest w stanie znaleźć z mężem wspólny język i jak widać, nie zamierza odpuścić hejterom, którzy atakują jej ukochanego.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @marysiaschreiber