Zamknij

Marianna Schreiber w ogniu krytyki. „Fajne cycki, stary zafundował?”

05.12.2022 11:31

Marianna Schreiber pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z kibicowania Polakom podczas Mundialu. Jej niewiele zakrywający strój nie przypadł do gustu Internautom, którzy dali wyraz swojemu niezadowoleniu w sekcji komentarzy. Jak zapowiedziała celebrytka, sprawa została zgłoszona odpowiednim instytucjom.

Marianna Schreiber
fot. Mateusz Jagielski/East News

Marianna Schreiber popularność zyskała dzięki udziałowi w 10. edycji programu „Top model” oraz ślubowi z wysoko postawionym politykiem Prawa i Sprawiedliwości, Łukaszem Schreiberem. W 2022 roku celebrytka wystartowała ze swoim autorskim programem politycznym „Marianna Schreiber: Mam tego dość!”, który ostatecznie przyjął nazwę MAM DOŚĆ 2023.

Zobacz także: Marianna Schreiber zakłada partię polityczną. "Letnią porą widzimy się w każdym miejscu w Polsce"

Marianna Schreiber ma dość. Zgłosiła hejtera na policję

Schreiber prężnie rozwija swoją internetową karierę – niedawno opublikowała w sieci utwór hiphopowy, w którym w gorzkich słowach podsumowała trudną sytuację panującą w naszym kraju.

Z parciem na szkło tam panie i panowie walczą, kogo dziś obarczą? I za co? Gdzieś mają Polskę i NATO. Krzyczą o wolności, a tobie zabraniają. Nie poprzesz opozycji? To cię powyklinają!

– rapowała żona posła, wisząc na trzepaku.

Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej instagramowy profil obserwuje obecnie ponad 28 tysięcy użytkowników.

Gwiazda musi liczyć się nie tylko ze słowami uznania, ale również krytyką, jaka pojawia się w sieci. Nie inaczej było w przypadku nowej fotografii udostępnionej na Instagramie – Marianna pochwaliła się internautom skąpym kostiumem, w którym dopingowała biało-czerwonych na mundialowych rozgrywkach, co nie do końca spodobało się obserwatorom.

Fajne cycki, stary zafundował?
Won, pisowski szlaufie!
Tobie i tym pisowskim ścierwom bliżej do drużyny Ruskich, w te barwy się przyodziej, będzie ci do twarzy – pokazała nieprzychylne komentarze na swoim InstaStory.

Celebrytka podsumowała oczerniające ją słowa, zapowiadając, że o hejcie zostały poinformowane odpowiednie służby.

- Zgłoszone – napisała krótko pod obraźliwymi komentarzami.

A Wam jak podoba się Marianna Schreiber w roli kibicki?

Screen InstaStory Marianna Schreiber
fot. Screen Instagram/marysiaschreiber

 

loader
Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo