Obserwuj w Google News

Kto by pomyślał! Marcin Hakiel już po ślubie? Tancerz zabrał głos

2 min. czytania
28.04.2023 09:34
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel parę miesięcy temu związał się z tajemniczą Dominiką. Czyżby para zdążyła już powiedzieć sobie sakramentalne „tak”? Tancerz opowiedział o szczegółach swojego statusu matrymonialnego. 

Kto by pomyślał! Marcin Hakiel już po ślubie?
fot. Instagram/@marcinhakiel

Marcin Hakiel jesienią ubiegłego roku „przedstawił” fanom swoją nową partnerkę. O tajemniczej kobiecie wiadomo na ten moment niewiele. Tancerz nazwał ukochaną „Dominika”, ale na ten moment nie pokazuje jej twarzy. Nowa partnerka byłego męża Kasi Cichopek pozuje zazwyczaj tyłem, ukazując zaciekawionym fanom niewiele więcej ponad blond czuprynę i plecy.

Zobacz też:  Internauci atakują Marcina Hakiela. Poszło o zdjęcia z Dominiką

Marcin Hakiel wziął ślub?

W mediach gruchnęła wiadomość na temat rzekomego ślubu Marcina Hakiela. Czyżby razem z Dominiką zdecydowali się na sformalizowanie związku? Wskazywać na to może jeden szczegół, który został odnotowany przez portal „Pomponik”. Na prywatnym profilu Marcina Hakiela na Facebooku widoczny jest status „w związku małżeńskim”.

Redakcja poleca

Portal nie jest pewny, kiedy taka informacja pojawiła się na profilu tancerza. Być może, to tylko „pozostałości” po małżeństwie z Katarzyną Cichopek. "Plotek" postanowił sprawdzić u samego źródła - zapytał tancerza, czy zdecydował się na ślub, czy może od czasu rozwodu nie zaktualizował swojego facebookowego statusu.

- Informacja nie była aktualizowana - odpowiedział krótko w rozmowie z portalem. 

Marcin Hakiel - kim jest Dominika?

Choć Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek zapewniali media, że decyzja o rozwodzie była wspólna, to późniejsze ruchy tancerza budziły w tej kwestii wątpliwości. Smutne wpisy na Instagramie, drastyczna zmiana wizerunku i wzruszające wywiady sprawiały wrażenie, jakby Hakiel przeżywał to rozstanie znacznie bardziej niż jego była żona.

Zobacz też:  Łzy i spięcie między Cichopek i Hakielem. Wiadomo, o co poszło

Wrażenie to na szczęście zniknęło po zaledwie kilku miesiącach. Marcin Hakiel poinformował na Instagramie, że rozpoczął terapię u psychologa. W końcu okazało się, że znalazł szczęście u boku Dominiki. O ukochanej tancerza wiadomo niewiele – mediom udało się ustalić, że pochodzi z Wrocławia i wychowuje córkę w podobnym wieku do córki Hakiela. Z relacji gwiazdora wiemy też, że dziewczynki zdążyły się już poznać i bardzo polubić.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl