Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przyłapani na płaczu. Tancerz zabrał głos

2 min. czytania
14.04.2023 12:08

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zostali przyłapani na gorącej dyskusji za szkołą swoich dzieci. Byli małżonkowie uronili w trakcie kilka łez. Tancerz skomentował zajście. 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przyłapani na wspólnym płaczu. Kłócili się
fot. TRICOLORS/East News

Choć Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zapewniali, że rozeszli się w zgodzie, media już kilkukrotnie obiegły wieści o scysji między byłymi partnerami. Tym razem kłótni tej dwójki przyglądał się fotoreporter Super Expressu. Tabloid zdradził szczegóły zajścia.

Zobacz też:  Paulina Smaszcz znów zaczepia Kurzopków. „Oszukujcie, okłamujcie

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przyłapani na płaczu

Byli małżonkowie mają dwójkę dzieci. To właśnie dla ich dobra zdecydowali, by szczegóły swojego rozstania zachować dla siebie. Zapewniali jednak, że w uwagi na pociechy, starają się zachowywać dobre relacje. Gwiazdy pojawiły się więc razem na szkolnej wywiadówce.

Po spotkaniu w szkole Cichopek i Hakiel mieli opuścić budynek razem. Pośpiesznym krokiem udali się w ustronne miejsce i tak rozpoczęli dyskusje. Jak relacjonuje Super Express, prezenterka „Pytania na Śniadanie” nerwowo pokazywała byłemu mężowi coś w telefonie. Ten miał się lekko załamać, a później nastąpiła wymiana zdań zakończona płaczem obu stron.

Redakcja poleca

Sytuacja wydawała się napięta, dlatego SE poprosił gwiazdy o komentarz. Marcin Hakiel odpowiedział dziennikowi krótko:

Wychowanie dzieci na dwa domy wymaga zrozumienia i współpracy. Czasem trzeba pójść na kompromis dla dobra dzieci.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwód

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli małżeństwem 17 lat. Para była aktywna na Instagramie, często dzieliła się zdjęciami ze wspólnie spędzanych wycieczek. Nikt się nie spodziewał, że nagle na profilu obojga pojawi się informacja o rozstaniu.

Choć szczegółów rozwodu nie podano, Marcin Hakiel w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską uchylił rąbka tajemnicy. Gwiazdor powiedział wówczas: - Prosiła [Cichopek przyp. red.] o więcej wolności. Pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię.

Cichopek szczęście znalazła u boku swojego telewizyjnego partnera Macieja Kurzajewskiego. Marcin Hakiel związał się z tajemniczą Dominiką. Kobieta stroni od mediów społecznościowych, dlatego tancerz dba o jej prywatność.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl