Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek w Sejmie? Potwierdzają to „poważne źródła”

2 min. czytania
06.06.2023 09:58
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek już nieraz udowodniła, że żadnej pracy się nie boi. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” ma kandydować teraz do zasilenia szeregów parlamentu. Potwierdzają to źródła powiązane z partią, do której chce dołączyć. Zgadniecie, po czyjej stronie stanie Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek w sejmie? Potwierdzają to „poważne źródła”
fot. Mateusz Jagielski/East News

Małgorzata Rozenek przez lata działalności w przestrzeni publicznej udowodniła, że sprawdzi się w naprawdę wielu rolach – była ekspertką od czystości („Perfekcyjna Pani Domu”), dobrych manier („Projekt Lady”), odchudzania („Rozenek cudnie chudnie”), medycyny („In-vitro nauka czy cud”) czy podróżowania („Iron Majdan” i „Azja Express”). Jakby tego było mało, celebrytka prowadzi śniadaniówkę „Dzień Dobry TVN” i spełnia się w roli jednej z czołowych polskich influencerek.

Zobacz też:  Ile naprawdę ma lat Małgorzata Rozenek? Zdradziły ją świeczki na torcie

Małgorzata Rozenek w Sejmie?

Okazuje się, że jest jeszcze jedna branża, w której Małgorzata Rozenek chciałaby się sprawdzić – polityka. Jak donosi „Super Express”, w najbliższych wyborach do Sejmu nazwisko celebrytki ma pojawić się na liście Koalicji Obywatelskiej, której przewodniczy Donald Tusk.

Tabloid podaje, że członkowie ugrupowania są zadowoleni z tego pomysłu: - Okazała się być pełnokrwistą działaczką, społecznicą. A do tego jest sympatyczną, lubianą i cenioną osobą — przyznała Iwona Śledzińska z Platformy Obywatelskiej.

Na ten moment nikt oficjalnie nie potwierdza ani nie zaprzecza tym rewelacjom. Wiceprzewodniczący klubu KO, Paweł Poncyliusz, odniósł się do tej nowiny „między wierszami”, dając do zrozumienia, że kandydatura Małgorzaty Rozenek jest prawdopodobna. "Super Express" dodaje również, że pewien anonimowy informator, który stanowi "poważne źródło", potwierdził, że Rozenek znajdzie się na liście.

Redakcja poleca

Małgorzata Rozenek Sejm już dobrze zna

Małgorzata Rozenek niejednokrotnie dała wyraz tego, co myśli o aktualnej sytuacji politycznej w kraju. I o dziwo – w przeciwieństwie do innych celebrytów, Rozenek nie zawsze kończyła tylko na instagramowym wpisie. Celebrytka od lat aktywnie udziela się w sprawach społeczno-prawnych dotyczących in-vitro. Brała udział w pisaniu i promowaniu projektu obywatelskiego dotyczącego tego właśnie zabiegu. Małgorzata Rozenek była z dokumentem w budynku Sejmu, co nie obyło się bez obszernej fotorelacji ze zdarzenia.

Myślicie, że prowadząca „Dzień Dobry TVN” poprowadzi kraj równie dobrze, jak telewizję?

Gra o tron
10 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO