Obserwuj w Google News

Ile naprawdę ma lat Małgorzata Rozenek? Zdradziły ją świeczki na torcie

2 min. czytania
02.06.2023 08:24

Małgorzata Rozenek świętowała swoje kolejne urodziny. Zdradziła, ile naprawdę ma lat dając przy tym pstryczka w nos wszystkim niedowiarkom.

Ile naprawdę ma lat Małgorzata Rozenek? Zdradziły ją świeczki na torcie
fot. Michał Żebrowski/East News

Spór o wiek Małgorzaty Rozenek trwa już od jakiegoś czasu. Media już dawno temu rozpisywały się na temat tego, że celebrytka „ukryła” sobie kilka lat. Dowodem na to miały być materiały z młodości Rozenek, których daty nie zgadzały się z wiekiem, który ta dziś podaje. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” pokazywała nawet swój dowód osobisty, ale i to nie wystarczyło, by niedowiarkowie zmienili zdanie.

Zobacz też:  Małgorzata Rozenek w rozpaczliwym apelu dotyczącym psa. Wspomniała o zaginięciu swojego pupila

Kiedy Małgorzata Rozenek ma urodziny? Nie uwierzycie, ile skończyła lat!

Małgorzata Rozenek ma 1 czerwca urodziny. Dzień Dziecka podzieliła więc na dwa etapy. Do godziny 17 rodzina świętowała czas prowadzącej „Dzień Dobry TVN”, a po 17 nastąpiła chwila dla najmłodszych.

Rodzina podzieliła się w sieci kadrami z tego dnia. Na fotografiach i nagraniach zauważyć można, że dzień mimo wszystko minął Majdanom spokojnie. Małgorzata została zaskoczona przez swoich synów i męża, którzy z bukietami kwiatów przerwali jej wypoczynek na tarasie. Było również gromkie „sto lat” i tort ze świeczkami. I właśnie te świeczki zdradziły wszystko.

Redakcja poleca

Ile lat ma Małgorzta Rozenek? Wiek pojawił się na torcie

Na instagramowym story Małgorzaty Rozenek pojawiło się nagranie ze zdmuchiwania urodzinowych świeczek. Liczba, która pojawiła się na torcie zdradziła jej wiek – Małgorzata Rozenek skończyła właśnie 45 lat. Nie omieszkała przy tym wspomnieć o tych, którzy nie wierzą w to, ile ma lat:

- Ci to mi tak liczą te lata i się bidule nie mogą doliczyć, pomyślcie: szczęśliwi czasu nie liczą – napisała na Instagramie.

A co z Dniem Dziecka? Majdanowie i na to znaleźli czas. Rodzina napompowała wspólnie kilka balonów pozując przy tym do zdjęć. A co z prezentami? Małgorzata Rozenek wyjaśniła tę kwestię w instagramowym poście. Przyznała, że trudno było jej znaleźć odpowiedni sposób na uwiecznienie tego, co dała swoim latoroślom.

- Na tych zdjęciach można zaobserwować tę drugą fazę. Oczywiście nasze niebożątka nie zakończyły atrakcji tylko na balonikach, oj nie – poinformowała Rozenek. - Ale trudno jest w ładny i elegancki sposób pokazać jak dajesz dzieciom kopertę, więc nie weszło – dodała na koniec.