Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek popełnia fatalny błąd? Chodzi o jej syna. „Wstyd”

1 min. czytania
12.05.2023 18:09
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek pokazała internautom swojego synka, Henia. I rozpętało się piekło. Fani zarzucają prowadzącej „Dzień Dobry TVN”, że źle wychowuje pociechę. Ich zdaniem Henryk jest za duży na takie traktowanie.

Małgorzata Rozenek popełnia fatalny błąd? Chodzi o jej syna. „Wstyd”
fot. Instagram: @m_rozenek

Prowadząca „Dzień Dobry TVN” wybrała się na urlop do Turcji. Swój wypoczynek w egzotycznej scenerii relacjonowała w mediach społecznościowych. Jednak to nie piękne widoki zwróciły uwagę jej fanów. Na Małgorzatę Rozenek wylało się morze hejtu z zupełnie innego powodu.

Redakcja poleca

Małgorzata Rozenek źle wychowuje syna? Internauci wytykają jej błąd

Małgorzata Rozenek podzieliła się z internautami kilkoma kadrami z wakacji, a internauci podzielili się z nią swoimi obawami. Tym, co zwróciło uwagę użytkowników Instagrama, był fakt, że na zdjęciach opublikowanych przez gwiazdę „Dzień Dobry TVN” jej syn siedział w wózku.

Zdaniem komentujących Henio powinien spacerować o własnych siłach.

„Za duże dziecko na wózek!!!” – grzmi jedna z fanek.

„Takie duże dziecko a w wózku siedzi, wstyd!” – twierdzi druga.

„A gdzie Henio? Bo w wózku jakiś duży chłopak siedzi” – dopytuje kolejna.

Małgorzata Rozenek nie ma w zwyczaju odpowiadania na złośliwe komentarze. Najwyraźniej zna swoją wartość i nie zamierza pozwalać hejterom wchodzić sobie na głowę. Wie też, że nie istnieje sztywna granica wiekowa, określająca wiek, w którym dziecko powinno zapomnieć o wózku spacerowym.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl