Obserwuj w Google News

Małgorzata Potocka szczerze o trudnej relacji z wnukami. Nie ukrywa, jak jest

2 min. czytania
12.01.2023 14:58
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Potocka ma troje wnuków. Aktorka szczerze wyznała, że jej relacje z najmłodszymi członkami rodziny nie są takie, jak sobie wymarzyła. Zdradziła, co jest powodem.

Małgorzata Potocka
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Potocka szczerze o trudnej relacji z wnukami. Aktorka jest mamą Matyldy i Weroniki. Jej córki doczekały się już swoich pociech. W jednym z najnowszych wywiadów Małgorzata Potocka zdradziła, że nie ma dla najmłodszych członków rodziny tyle czasu, ile by chciała im poświęcać.

Zobacz także: Korwin-Piotrowska ostro o celebrytach: "Kiedyś dno było wyżej, dzisiaj dotyka zarodki"

Małgorzata Potocka szczerze o trudnej relacji z wnukami. Nie ukrywa, jak jest

Małgorzata Potocka udzieliła szczerego wywiadu magazynowi "Viva". Jak ujawnia portal gwiazdy.wp.pl, aktorka opowiedziała o tym, jak się sprawdza w roli babci. Okazuje się, że nie wszystko idzie po jej myśli. Powodem jest praca i wiele zobowiązań zawodowych. 

Redakcja poleca

Niedawno córka Potockiej, Weronika, która mieszka w Stanach Zjednoczonych urodziła synka Mateo. Potocka wyznała gorzko, że nie widziała jeszcze malucha. 

Jeszcze nie przytuliłam najmłodszego wnuka, Mateo. I nie mogę się też widzieć z moim wnukiem Tadeuszem – synem Matyldy, kiedy on tego chce. Ale przyjeżdża na moje premiery. Ma prawie 11 lat. Chodzimy razem do kina i na spektakle, a przede wszystkim dużo rozmawiamy. Chwali się mną przed kolegami: 'Babciu, zrób szpagat'. Robię, a on jest zachwycony - powiedziała.

Co więcej, jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, Potocka wyznała, że uwielbia być babcią -Tylko że jestem tak zwaną babcią pracującą, a nie taką, która zdejmuje kłopoty swoim córkom z barków. Jestem niedostępna, ciągle mnie nie ma - dodała.

Małgorzata Potocka: ile ma dzieci?

Małgorzata Potocka jest matką dwóch córek: Weroniki (ur. 1987) ze związku z Grzegorzem Ciechowskim i Matyldę (ur. 1978) ze związku z Józefem Robakowskim.

Zobacz także: Agata Rubik źle traktuje swoją córkę? Odpowiada na zarzuty

RadioZET.pl/gwiazdy.wp.pl

John Malkovich
8 Zobacz galerię
fot. Moeller/face to face/REPORTER/East News