Obserwuj w Google News

Agata Rubik źle traktuje swoją córkę? Odpowiada na zarzuty

Patryk Wołosz
2 min. czytania
12.01.2023 11:47
Zareaguj Reakcja

Pod jednym z instagramowych postów Agaty Rubik wybuchła prawdziwa burza. Internautka zarzuciła gwieździe, że ta źle traktuje swoją córkę. Rubik natychmiast zareagowała. Co napisała w odpowiedzi?

Agata Rubik źle traktuje swoją córkę? Odpowiada na zarzuty
fot. Pawel Wodzynski/East News, DDTVN/East News

Po tym, jak Agata Rubik wstawiła na Instagrama rodzinne zdjęcie z Syndey. Chociaż na twarzach jej bliskich widzimy uśmiech, jedna z internautek dopatrzyła się w pamiątkowym kadrze czegoś więcej. Nie zapomniała wytknąć błędów rodzicielskich.

Zobacz także: Agata Rubik szczerze o zazdrości w związku: "Znałam wszystkie hasła Piotra"

Agata Rubik zaniedbuje starszą córkę? Internautka wytyka jej błąd

Agata i Piotr Rubikowie zaczęli nowy rok w wielkim stylu. Celebryci zafundowali swoim pociechom wycieczkę na inny kontynent. Podczas trzytygodniowego urlopu pokazali im skarby Australii i na pewno mieli mnóstwo okazji do pstrykania pamiątkowych fotek. Jedną z nich wykonali obok słynne opery w Sydney.

Kadr, który Agata Rubik zamieściła na swoim instagramowym profilu, w większości internautów wywołał zachwyt. Znaleźli się jednak tacy, którzy zamieścili pod postem negatywne komentarze.

Jest kasa, to można sobie podróżować i się lansować. A co mają powiedzieć ci, którzy nie mają za co kupić podstawowych produktów, lekarstw itd. — napisała użytkowniczka Instagrama.

Nieco później z tłumu zachwyconych fanów wybiła się inna kobieta, która zwróciła uwagę na jeden niepokojący szczegół.

Proszę starszą córkę też przytulać, pozując do zdjęć — zaapelowała do Agaty Rubik.

Żona Piotra Rubika nie pozostawiła tej uwagi bez komentarza. Niemal natychmiast odpowiedziała, sugerując, że jej córka stanęła z boku z własnej woli.

A może starsza córka chciała stać tam, gdzie stoi i nie chciała być przytulona do zdjęcia. Nie pomyślała Pani o tym? — zapytała.

To jednak nie powstrzymało jej rozmówczyni. W sekcji komentarzy wybuchła prawdziwa afera. Internauci pospieszyli z pomocą celebrytce, upominając złośliwą internautkę. Mimo to kobieta odpowiedziała Agacie Rubik.

Nie jestem od myślenia, co chce pani córka, tylko piszę, co widzę — broniła się.

Bezskutecznie. Rubik po raz kolejny upomniała internautkę, tłumacząc, że jej wnioski są całkowicie nieprawidłowe.

Nie pisze Pani tego, ci widzi, bo widzi Pani uśmiechniętą rodzinę na tle Opery w Sydney, tylko ocenia i to na dodatek niesłusznie, to co widzi. Swoim komentarzem sugeruje Pani, że nie traktuję córek jednakowo, przytulając na zdjęciu Alę. Dlatego uważam, że warto się jednak zastanowić, zanim się napisze tego typu komentarz — ucięła temat.

Zobacz także: Agata Rubik musiała iść na terapię przez matkę? "Dostałam po du*ie"

Agata Rubik wstawiła zdjęcie z Sydney. Wylał się hejt

Agata Rubik nie jest w stanie uciec od krytyki, ponieważ internauci wciąż pamiętają wizerunkową wpadkę Piotra Rubika. Pewien czas temu media plotkarskie grzmiały, podając, że muzyk zamierza finansować produkcję swojej płyty z pieniędzy zebranych od fanów.

Gdy Agata Rubik chwaliła się w sieci tym, że jej rodzina podróżuje pierwszą klasą i zajada się kawiorem, w sieci na nowo słychać głosy oburzenia.

Czuję niesmak, mając w pamięci zbiórkę na płytę Rubika z rok temu? A teraz kawiory w pierwszej klasie, trzeba mieć ludzi za kompletnych idiotów, dla mnie żenada i UNFOLLOW — napisała oburzona internautka.

Tę wypowiedź Agata Rubik zostawiła bez komentarza.

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @agata_rubik