Obserwuj w Google News

Agata Rubik szczerze o zazdrości w związku: "Znałam wszystkie hasła Piotra"

2 min. czytania
04.01.2023 21:30
Zareaguj Reakcja

Agata Rubik zdradziła, że na początku związku była bardzo zazdrosna o Piotra Rubika. Tak szczera jeszcze nie była. Padły mocne słowa.

Agata Rubik
fot. Artur Zawadzki/RPORTER/East News

Agata Rubik szczerze o zazdrości w związku. Żona słynnego muzyka odpowiadała na swoim profilu na Instagramie na pytania obserwatorów. Jedna z użytkowniczek zapytała ją, jakie ma podejście do zazdrości.

Zobacz także: Zborowska ostro o Agacie Rubik. „Nigdy nie była moją przyjaciółką”

Agata Rubik szczerze o zazdrości w związku: "Znałam wszystkie hasła Piotra"

Agata Rubik udzieliła szczerych odpowiedzi, w których zdradziła wiele ze swojego życia prywatnego. Jedna z obserwatorek zapytała Agatę Rubik, co ta sądzi o zazdrości w małżeństwie i sprawdzaniu telefonu drugiej połówki.

Redakcja poleca

Rubik wyznała, że nie miała problemów z zaufaniem, ale na początku związku znała wszystkie hasła Piotra Rubika i czytała jego e-maile.

Wynikało to raczej z ciekawości, nie z zazdrości. Dostawał dużo zabawnych listów i propozycji. Piotr mi nie daje kompletnie powodów do zazdrości, ja jemu też nie. Ale ręki bym sobie za nikogo uciąć nie dała, bo życie bywa przewrotne, a ja bardzo sobie cenię swoje ręce - wyjaśniła.

Agata Rubik dodała, że nadal ma dostęp do telefonu męża, jednak nie ma potrzeby, by z tego korzystać.

Agata Rubik i Piotr Rubik: jak długo są parą?

Agata Rubik i Piotr Rubik zostali parą w 2006 roku, dwa lata później wzięli ślub. Mają dwie córki Helenę (ur. 2009) i Alicję (ur. 2012).

Zobacz także:  Matylda Damięcka przeszła metamorfozę. Ma ku temu ważny powód

RadioZET.pl/Instagram

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl