Małgorzata Godlewska uciekła ze szpitala psychiatrycznego. Wstrząsające wyznanie gwiazdy

26.01.2023 15:56

Gwiazda internetu, Małgorzata Godlewska, zamieściła w sieci niepokojące nagranie, w którym opowiedziała o swoich problemach. Jej słowa są bardzo niepokojące. "Nie chcę żyć" — powtarzała kilkukrotnie influencerka.

Małgorzata Godlewska uciekła ze szpitala psychiatrycznego. Wstrząsające wyznanie gwiazdy
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Godlewska przeżywa ostatnio bardzo trudny okres. Influencerka, która zawodowo zajmowała się pielęgniarstwem, poinformowała niedawno, że została zwolniona z pracy. Na tym jednak nie koniec. Zdaje się, że zła passa Godlewskiej dość mocno odbija się na jej zdrowiu psychicznym.

Zobacz także: Małgorzata Godlewska wściekła. Straciła posadę pielęgniarki. "Wyj**ana jak pies ze schroniska"  

Małgorzata Godlewska straciła pracę

Zostałam wy***ana jak pies ze schroniska — skarżyła się w obszernym facebookowym poście Godlewska.

Informacja o zwolnieniu spadła na Godlewską jak grom z jasnego nieba. Jakiś czas temu gwiazda internetu chwaliła się odznaczeniem Ministra Zdrowia za swój wkład w walkę z pandemią COVID-19. Wobec tego niespodziewana utrata pracy była zaskoczeniem nie tylko dla influencerki, ale także dla obserwujących ją internautów.

Małgorzata Godlewska zapowiedziała jednak, że nie zamierza się poddać i chce szukać pracy w zawodzie, który wykonywała do tej pory. Choć fani trzymali za nią kciuki, okazuje się, że los wcale nie był dla niej łaskawy.

Małgorzata Godlewska uciekła ze szpitala psychiatrycznego

Pudelek donosi, że Małgorzata Godlewska opublikowała na insta story nagranie, w którym zdradziła internautom, że zmaga się z poważnymi problemami. Przyznała nawet, że przez pewien czas przebywała w szpitalu psychiatrycznym, z którego uciekła.

Serce tak mi krwawi, że… Czuję się bardzo źle. Potrzebuję pomocy. Już byłam w szpitalu nawet psychiatrycznym i wiecie co? Uciekłam z tego szpitala — opowiadała w nagraniu Godlewska.

Stwierdziła, że nie potrzebowała leczenia, jedynym remedium na jej dolegliwości ma być samotność. Z relacji gwiazdy wynika, że jednym z powodów złego samopoczucia gwiazdy był hejt. Fanom pozostaje zatem mieć nadzieję, że influencerka zdoła znaleźć w sobie siłę, by poradzić sobie ze swoimi problemami.

Jeżeli potrzebujesz pomocy

Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)
Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)

Źródła: RadioZET.pl/Pudelek.pl