Obserwuj w Google News

Influencerka wytatuowała 98% ciała. Tak wyglądała przed metamorfozą

1 min. czytania
17.11.2022 16:45
Zareaguj Reakcja

Influencerka Amber Luke zyskała mocną rozpoznawalność w internecie dzięki swojej metamorfozie. 27-latka z Austalii wytatuowała sobie aż 98% powierzchni ciała. Na „ozdoby” malowane tuszem wydała horrendalną sumę.

Amber Luke
fot. screen Instagram amberluke666

Influencerka wytatuowała sobie niemal całe ciało – w tym również oczy. Amber Luke ma za sobą także inne modyfikacje. 27-latka może pochwalić się także rozszczepieniem języka czy powiększonymi piersiami oraz pośladkami.

Zobacz także:  24-latka wydała prawie milion złotych, by stać się „żywą Barbie”. Porażająca metamorfoza [FOTO]

Amber Luke wytatuowała 98% swojego ciała

Amber Luke jest uważana za dość kontrowersyjną osobę przez swój wygląd, jednak wielu internautów podziwia jej odwagę i styl, do którego dążyła przez wiele lat. 27-latka z Australii na same tatuaże wydała ponad 250 tys. dolarów – po przeliczeniu to ponad 1,1 mln złotych!

Influencerka ma także „na koncie” powiększenie piersi i pośladków oraz rozszczepienie języka, przez co niektórzy nazywają ją „kobietą smokiem”. Jej innym hobby dotyczącym wyglądu jest piercing. 27-latka przekłuła sobie m.in. nos oraz wstawiła implanty w kości policzkowe.

Redakcja poleca

Za jej przemianą wiąże się dość smutna historia. Wcześniej cierpiała na depresję i miała nawet myśli samobójcze. Dzięki metamorfozie po prostu odnalazła i zaakceptowała siebie. Teraz po raz kolejny zszokowała swoich fanów – pokazała zdjęcia z przeszłości.

Przed przemianą była blondynką z kilkoma tatuażami. Internauci przyznają, że 27-latka obecnie wygląda na szczęśliwszą, ale w obu „wersjach” prezentowała się równie ślicznie. A wy jak uważacie?

Renée Zellweger
10 Zobacz galerię
fot. East News