Obserwuj w Google News

Magda Stępień ma nowego partnera. Zamieściła romantyczne zdjęcia [FOTO]

2 min. czytania
28.02.2023 08:15
Zareaguj Reakcja

Magdalena Stępień jest w związku i już się z tym nie kryje. Mama zmarłego Oliwiera pochwaliła się romantycznymi zdjęciami z kolacji z nowym partnerem.  

Magdalena Stępień
fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/EAST NEWS

Magdalena Stępień ma za sobą okres żałoby po śmierci syna Oliwiera, który zmarł w lipcu 2022 r. po walce z rzadką chorobą nowotworową. W styczniu minął rok odkąd była partnerka Jakuba Rzeźniczaka poinformowała w sieci o chorobie dziecka. Oliwier rozpoczynał wówczas chemioterapię w Centrum Zdrowia Dziecka, potem miał przejść operację. Modelka zdecydowała się przenieść syna do kliniki w Tel Awiwie, gdzie chłopczyk przeszedł szczegółowe badania. Niestety mimo ogromnego wysiłku lekarzy malca nie udało się uratować. 

Redakcja poleca

Magdalena Stępień ma nowego partnera

Kilka miesięcy temu Magda Stępień wróciła do normalnego życia. Pracuje, pojawia się na imprezach branżowych, wróciła też do aktywności w sieci, gdzie udziela się jako influencerka. Jak mówiła, wyjście do ludzi było dla niej rodzajem terapii. W końcu los uśmiechnął się do byłej gwiazdy "Top Model". Magda Stępień właśnie nieśmiało pochwaliła się, że u jej boku pojawił się pewien mężczyzna.

Mama Oliwiera udostępniła na Instagramie zdjęcia i relacje z romantycznej kolacji na tarasie eleganckiego hotelu w Dubaju. Były świecie, płatki róż i stolik dla dwojga z przygotowanym szampanem. 

Bądź wdzięczny, wdzięcznością dziel się z innymi, a los odda Tobie jeszcze więcej - napisała wyraźnie szczęśliwa Magda Stępień pod zdjęciem z bukietem róż. 

Na Instastory zakochana gwiazda "Top Model" zamieściła szczegółową relację z miejsca, gdzie odbył się wieczór. Uwagę przykuło zdjęcie splecionych dłoni Magdy Stępień i jej nowego partnera. W komentarzach posypały się gratulacje i mnóstwo życzeń, aby mamie Oliwiera poukładało się w życiu osobistym. 

Magdalena Stępień nie zdradziła, kim jest jej partner. W wywiadzie zapowiedziała, że nie będzie dzieliła się szczegółami swojego związku w mediach społecznościowych. Wypada zatem uszanować jej decyzję i życzyć spełnienia w miłości. 

magdastepien1
fot. Instastory:@magdalena___stepien