Obserwuj w Google News

Joanna Opozda pokazała synka. Vincent to czysta mama!

2 min. czytania
23.02.2023 08:54
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda jest przepełniona szczęściem – 22 lutego aktorka świętowała pierwsze urodziny swojego synka, Vincenta. Na jej relacji próżno było szukać ojca dziecka, Antoniego Królikowskiego. Za to zostaliśmy uraczeni twarzą maluszka. Toż to czysta mama!

Joanna Opozda
fot. screen Instagram asiaopozda

Joanna Opozda, zanim przywitała na świecie synka, przeszła koszmar. Dowiedziała się, że Antoni Królikowski ją zdradza. Byłemu ukochanemu zarzucała też brak zainteresowania synem, kłamstwa, a teraz media huczą o niepłaconych alimentach.

Aktorka ciężko znosiła ciążę – pewien czas musiała przeleżeć w łóżku, trafiła też do szpitala na oddział patologii ciąży, ale na szczęście wszystko zakończyło się dobrze. Dzięki wsparciu bliskich osób godzi opiekę nad synem z życiem zawodowym. Teraz świętuje pierwsze urodziny Vincenta.

Zobacz także:  Antoni Królikowski straci prawa rodzicielskie? Prawniczka nie ma wątpliwości

Joanna Opozda pokazała synka. Przeuroczy!

Aktorka nie oszczędzała na urodzinowej imprezie. Nie zabrakło różnokolorowych balonów. W międzyczasie Joanna Opozda pochwaliła się prototypem bucików dla dzieci, które nazwano po jej pierworodnym - „Vini”.

Joanna Opozda zaprezentowała też okazały tort w kolorze błękitu, przyozdobiony tęczą, chmurkami i balonami. Na szczycie umieszczono figurkę berbecia – być może na podobieństwo jubilata. Nie zabrakło też innych słodkich przekąsek.

Redakcja poleca

Aktorka uraczyła też swoich fanów prawdziwą rewelacją. Do tej pory Joanna Opozda mocno broniła prywatności swojego syna. Gdy nagrywała relacje na Instagramie czy wstawiała zdjęcia dziecka, zasłaniała mu twarz emotkami lub pokazywała malucha od tyłu. Teraz pokazała, jak wygląda Vini.

Nie da się ukryć, że maluch jest przeuroczy, ale pierwsze, co zwraca uwagę, to ogromne podobieństwo dziecka do mamy. Vincent odziedziczył oczy, drobny nosek i duże usta. Nie możemy się doczekać, jak będzie wyglądał za kilka lat.

Joanna Opozda syn Vincent
fot. screen Instagram asiaopozda
Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska