Obserwuj w Google News

Jakub Rzeźniczak świętuje 30-kę Pauliny Nowickiej. Pokazał zdjęcie z łóżka. Planują dziecko?

2 min. czytania
20.02.2023 23:06
Zareaguj Reakcja

Jakub Rzeźniczak złożył życzenia urodzinowe żonie, Paulinie Nowickiej-Rzeźniczak, która skończyła 30 lat. Piłkarz zamieścił fotkę małżonki raczącej się szampanem łóżku. Czyżby jego życzenia dotyczyły rychłego powiększenia rodziny? 

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka
fot. Instagram:@jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak i  Paulina Nowicka w listopadzie zeszłego roku zostali małżeństwem. Ślub wywołał kontrowersje, ponieważ odbył się zaledwie cztery miesiące po śmierci syna piłkarza i Magdaleny Stępień - Oliwiera, który walczył z rzadkim nowotworem wątroby. Jeszcze w czasie miodowego miesiąca w Stanach Zjednoczonych Rzeźniczak musiał zmierzyć się z atakami matki jego córki,  Eweliny Taraszkiewicz, która groziła mu ujawnieniem całej prawdy i rozpętaniem "afery à la Paulina Smaszcz". Domagała się też wyższych alimentów dla Inez.

Żona Rzeźniczaka nazwała matkę jego dziecka prostytutką! Spotkają się w sądzie?

Redakcja poleca

Urodziny Pauliny Nowickiej. Jakub Rzeźniczak życzył jej powiększenia rodziny? 

Małżonkom w końcu udało się osiągnąć względny spokój. Obecnie oboje cieszą się swoją miłością i chętnie relacjonują w social mediach, co u nich słychać. Przed dwoma dniami Paulina Nowicka-Rzeźniczak obchodziła 30. urodziny. Naturalnie nie omieszkała zawiadomić o tym na Instagramie. 

- Przez te 30 lat życia wiele doświadczyłam, bywało mniej i bardziej kolorowo, za każdy dzień i lekcję jestem wdzięczna! Dziękuję mojemu Mężowi, rodzinie i przyjaciołom, bo miłość, wsparcie, zrozumienie, które od nich otrzymuję powoduje, że jestem szczęśliwa. Wreszcie czuję, że jestem w odpowiednim miejscu - podsumowała stary etap. 

Jakub Rzeźniczak wstawił zdjęcie ukochanej zanurzonej w pościeli ich łóżka i trzymającej kieliszek oraz butelkę szampana. Piłkarz podarował ukochanej bukiet czerwonych róż. Dodał też intrygujące życzenia. 

- Sto lat Kochanie. Jesteś wspaniałą kobietą i cudowną żoną. Wiesz jak bardzo Cię Kocham i życzę Ci, by wkrótce spełniło się nasze wspólne marzenie - napisał. 

Nie jest tajemnicą, że Paulinie Nowickiej marzy się powiększenie rodziny. Przyznała się do tego w listopadowym Q&A, w którym zapytana o to, czy chciałaby mieć dzieci, bez wahania odparła "tak".

Czyżby właśnie to miał na myśli Jakub Rzeźniczak, pisząc o "ich wspólnym marzeniu"? Miejmy nadzieję, że piłkarz nie zapomni o swojej 5-letniej córce Inez. Ewelina Taraszkiewicz twierdzi, że gwiazdor Wisły Płock przestał interesować się dzieckiem, odkąd zajął się związkiem z Pauliną Nowicką. 

5-letnia córka Rzeźniczaka musi chodzić na terapię. Wszystko przez ojca