Obserwuj w Google News

Maffashion opowiedziała o nowym związku. Wbiła szpilę Fabijańskiemu?

2 min. czytania
10.03.2023 16:20
Zareaguj Reakcja

Maffashion udzieliła wywiadu, w którym zdradziła szczegóły relacji z nowym ukochanym. Influencerka gorzko wspomina związek z Sebastianem Fabijańskim. Co powiedziała o ojcu jej syna?

Maffashion-opowiedziała-o-nowym-związku-wbiła-szpilę-Fabijańskiemu
fot. Mateusz Jagielski/East News, Artur Zawadzki/East News

Maffashion ma za sobą głośne rozstanie z Sebastianem Fabijańskim, który wywołał medialną burzę, gdy na jaw wyszło jego spotkanie z Rafalalą. Wkrótce aktora przyłapano na czułościach z Anną-Marią Sieklucką, a Julia Kuczyńska zaczęła spotykać się z Mateuszem znanym na Instagramie jako „Blue Baby”. Influencerka, mówiąc o nowej relacji, nie zdradzała zbyt wielu szczegółów.

- Nie mam zamiaru z niczego się tutaj tłumaczyć. Ale faktem jest, że ludzie mogą się spotykać, mogą traktować coś poważnie, ale jeszcze nie chcą czegoś nazywać związkiem. Na wszystko przyjdzie czas. To jest normalna sprawa. Ktoś, kto się spotyka czy pójdzie na parę randek, nie od razu jest w związku. To są wszystko prywatne sprawy człowieka - powiedziała swego czasu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

W najnowszym wywiadzie opowiedziała, co dała jej nowa relacja. Mogła też subtelnie wbić szpilę byłemu partnerowi.

Redakcja poleca

Maffashion jest szczęśliwa w relacji z Mateuszem. Wspomniała też o związku z Fabijańskim

Reporterka Jastrząb Post rozmawiała z Kuczyńską w Dzień Kobiet, dlatego zapytała gwiazdę o wymarzony prezent.

- Mnie cieszy taki banał od serca. (…) Czasami tym prezentem może być albo piękny dodatek, jakaś biżuteria, ale może być również kolacja, albo wspólne poświęcenie czasu - powiedziała Maffashion.

Poproszona o podanie przepisu na udany związek, szybko zaznaczyła, że „nie ma recepty ani złotego środka”. Później nawiązała do jej nieudanego związku z Sebastianem Fabijańskim.

- Jeśli chodzi o te sprawy, to nie jestem idealna, żeby o tym mówić - zaśmiała się.

Czyżby chciała w ten sposób wbić szpilę byłemu partnerowi? Przypomnijmy, że wcześniej miała sugerować, że sięgnęła dna przez Fabijańskiego. Narzekała też, że nie był wzorowym ojcem dla ich syna, Bastka, ale „ w końcu zaczął opiekować się dzieckiem”.

Zobacz także: Maffashion szczerze o kolejnej ciąży. „Inaczej to sobie wyobrażałam”

W dalszej części wywiadu przyznała, że obecnie tworzy szczęśliwą relację z Mateuszem.

- Jestem szczęśliwa, aczkolwiek wiadomo - szczęście to jest coś bardzo ulotnego. Raz jest, raz tego nie ma. Jestem na pewno spokojniejsza - wyznała, dodając, że w związku najważniejsze są dla niej „brak nerwów, stresu, empatia i bycia dla kogoś ważną”.

Myślicie, że tym razem uda jej się zatrzymać przy sobie szczęście odrobinę dłużej?