Obserwuj w Google News

Maffashion uderza w Sebastiana Fabijańskiego? Miała sięgnąć dna przez byłego partnera

2 min. czytania
29.09.2022 12:23

Julia Kuczyńska nie opowiadała w mediach zbyt dużo o rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim. Gwiazda ograniczyła się do krótkiego oświadczenia. Teraz przerywa milczenie?

Maffashion Fabijański
fot. WOJCIECH STROZYK/EAST NEWS, VIPHOTO/EAST NEWS

Maffashion niechętnie odpowiadała na pytania dotyczące końca jej relacji z Sebastianem Fabijańskim. O rozstaniu z ojcem jej dziecka poinformowała na Instagramie, publikując krótkie oświadczenie.

- Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie (…) Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był – wyznała jakiś czas temu gwiazda.

Redakcja poleca

Maffashion przerywa milczenie. Sebastian Fabijański to narcyz?

Kilka miesięcy po rozstaniu Maffashion miała wrócić do okresu rozpadu jej związku. W zorganizowanej na jej mediach społecznościowych sesji Q&A odpowiedziała na pytania fanów. Niektórzy twierdzą, że tajemnicze wypowiedzi gwiazdy stanowią komentarz do zachowania jej byłego partnera.

Influencerka zapytana, czy miała w swoim życiu okres, w którym sięgnęła dna, podzieliła się z obserwatorami linkiem do tekstu poświęconemu trudnej relacji z narcyzem.

- [Narcyz] postrzega świat w kategoriach wyższości i niższości, deprecjonuje innych, krytykuje i okazuje pogardę. Nie może być empatyczny, bo to słabość i mógłby stracić pozycję. Nade wszystko pragnie podziwu, chce imponować innym. (…) Nie widzi drugiej osoby, używa jej jedynie do zaspokojenia swoich potrzeb. W zamian oferuje jedynie płytki, choć efektowny kontakt – czytamy w artykule.

Następnie Kuczyńska odpowiedziała na kolejne pytanie, w którym zdradziła, czy po urodzeniu dziecka jej „znajomi się wyselekcjonowali”.

- Nie. Ale próbował mieć na to wpływ ktoś inny. Nie udaje się do teraz – wyznała tajemniczo.

Myślicie, że w ten zawoalowany sposób Maffashion zdradza, jak wyglądał jej związek z aktorem?