Obserwuj w Google News

Maffashion szczerze o kolejnej ciąży. „Inaczej to sobie wyobrażałam”

2 min. czytania
03.01.2023 20:07
Zareaguj Reakcja

Maffashion została zapytana przez fanów, czy chciałaby jeszcze raz zostać mamą. Julia Kuczyńska postanowiła zabrać głos i rozwiać wszelkie wątpliwości internautów. Czy planuje kolejne dziecko?

maffashion-o-kolejnej-ciąży-inaczej-to-sobie-wyobrażałam
fot. Mateusz Jagielski/East News

Maffashion gorzko będzie wspominać związek z Sebastianem Fabijańskim. Gwiazda niechętnie wypowiada się na temat relacji z aktorem. Ostatnio zdradziła jednak, jak podzieliła się z nim opieką nad ich synem podczas świąt. Wcześniej z ulgą stwierdziła, że jej były partner „ w końcu zaczął opiekować się dzieckiem”. Tym razem celebrytka otworzyła się przed fanami i zdradziła, czy chciałaby mieć kolejną pociechę. Co powiedziała?

Redakcja poleca

Maffashion o drugim dziecku. „Nigdy nie chciałabym drugi raz tego tak przeżywać”

W zorganizowanej na Instagramie sesji Q&A jeden z internautów zapytał mamę Bastka, czy chciałaby mieć więcej dzieci. Maffashion pokusiła się o udzielenie obszernej odpowiedzi, w której nawiązała do aktualnej sytuacji w naszym kraju.

- Dalej jakaś część mnie by chciała. Inna natomiast ma obawy. Nie, nie „daję w szyję”. Ale to, jak politycy żonglują sprawami kobiet w naszym kraju, nie zachęca, budzi we mnie strach. Często przed zaśnięciem dopadają mnie myśli o tym, jak kruchy jest świat. Wszyscy widzimy, jak doprowadzamy Ziemię do klęski. Patrząc na to, jakie są „prognozy”, ciężko myśleć o kolejnych dzieciach - podzieliła się z fanami wątpliwościami Kuczyńska.

Katastrofa klimatyczna, do jakiej doprowadzili ludzie, nie jest jedynym powodem, który sprawia, że Julia nie myśli o powiększeniu rodziny. Okazuje się, że ciąża i opieka nad noworodkiem dały jej się we znaki.

- Prawdą jest, że inaczej wyobrażałam sobie (z perspektywy kobiety ciężarnej) ten błogosławiony stan i macierzyństwo. Nigdy nie chciałabym drugi raz tego tak przeżywać. Będę musiała dużo przepracować w tej kwestii. Już przepracowuję. Chciałabym, aby było pięknie, chciałabym czuć się zaopiekowana, delikatna, chciałabym czuć troskę, wsparcie, empatię i zrozumienie. Przecież ciało kobiety wykonuje w ciąży ogrom pracy, tworząc nowe życie - podsumowała ze smutkiem.

Maffashion podkreśliła, że kiedyś powtarzała, że chciałaby mieć minimum dwójkę, a nawet trójkę dzieci, jednak obecnie ma obawy na samą myśl o ponownym zajściu w ciążę.

maffasion-kolejna-ciąża
fot. Instagram (@maffashion_official)
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl