Obserwuj w Google News

Maciej Kurzajewski potwierdza plotki. Wspomniał o ślubie z Katarzyną Cichopek

2 min. czytania
17.02.2023 07:53
Zareaguj Reakcja

Maciej Kurzajewski udzielił wywiadu, w którym po raz pierwszy wypowiedział się na temat ślubu z Katarzyną Cichopek. Dziennikarz potwierdził też plotki o remoncie jego domu, w którym zamieszka wraz z ukochaną.

kurzajewski-potwierdza-plotki-wspomniał-o-ślubie-z-cichopek
fot. Artur Zawadzki/East News, Instagram (@pytanienasniadanie)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dawkują informacje na temat ich życia prywatnego i rzadko mówią w mediach o ich wspólnych planach. Niedawno odbyła się jednak konferencja ramówkowa TVP, na której pojawił się prowadzący „ Pytania na Śniadanie”. Kurzajewskiemu nie towarzyszyła ukochana, której obecność na wydarzeniu uniemożliwiły inne zobowiązania zawodowe. Mimo to dziennikarz postanowił po raz pierwszy wypowiedzieć się na temat ślubu z Cichopek. Potwierdził też krążące plotki o zamieszkaniu pod jednym dachem z partnerką.

Redakcja poleca

Maciej Kurzajewski o ślubie z Katarzyną Cichopek. Niedługo zamieszka z ukochaną

Dziennikarce Jastrząb Post podczas imprezy Telewizji Polskiej udało się porozmawiać między innymi z Małgorzatą Tomaszewską, która pytana o to, co podarowałaby kolegom z „PnŚ” w prezencie ślubnym, udzieliła zaskakującej odpowiedzi. Podarunkiem miałby być… „święty spokój”.

- Święty spokój. To im chyba najbardziej potrzebne. (…) Wątpię, żeby taka uroczystość miała się odbyć, szczerze mówiąc. Myślę, że oni chcą najbardziej ciszy, a nie hucznych imprez - wątpiła w ślubne plany „Kurzopków” prezenterka.

Wątpliwości nie rozwiał także sam Maciej Kurzajewski, który zapytany o ślub z Katarzyną Cichopek zaciekle bronił ich prywatności, udzielając wymijającej odpowiedzi.

- Jeśli takie rozmowy się odbywają albo miałyby się odbyć, to cudownie, że odbywają się między nami, czyli osobami, które są tym żywo zainteresowane, są bohaterami tego przedsięwzięcia. Cudownie, że tak może zostać. To jest chyba coś, wychodzimy z takiego założenia, możemy zostawić i zostawiamy tylko i wyłącznie dla siebie i dla naszych najbliższych. Chcemy się w przyszłości cieszyć tym bardzo, bo to jest coś radosnego, coś, co daje dodatkową energię - mówił, nie przecząc, że planuje poślubić partnerkę.

Nieco bardziej wylewny prezenter TVP był w rozmowie z Faktem, podczas której potwierdził krążące w sieci plotki o remoncie jego domu w Starej Miłosnej, w którym już wkrótce zamieszka z Katarzyną i jej dziećmi oraz z jego synem Julianem i jego babcią, panią Teresą.

- Czekam na powrót mojego młodszego syna Julka z Holandii, gdzie jeszcze kilka miesięcy będzie przebywał specjalnym programie oświatowym, ale potem wraca do Polski i będzie z nami. To są trudne czasy dla nas wszystkich, dlatego że jesteśmy bardzo praktyczni i podchodzimy do życia. Nie ma więc sensu być rozrzutnym w dzisiejszych czasach. Stąd po prostu damy drugie życie domowi, w którym każdy znajdzie bezpieczne i komfortowe miejsce do życia - powiedział, jednoznacznie ucinając spekulacje o zakupie nowego domu.

Czekacie, aż gwiazdy przestaną gryźć się w język i zdradzą nieco więcej na temat ich wspólnych planów?

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie