Obserwuj w Google News

Cichopek i Kurzajewski w walentynkowym "PnŚ" o "zachowaniach, które zniszczą związek"

2 min. czytania
14.02.2023 16:11
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w walentynkowym "Pytaniu na Śniadanie" opowiadali o "zachowaniach, które zniszczą związek". Czym pochwalili się przed kamerami TVP?

Cichopek i Kurzajewski w walentynkowym "PnŚ" o "zachowaniach, które zniszczą związek"
fot. Mateusz Jagielski/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski świętowali razem Walentynki w programie „ Pytanie na Śniadanie”. Program wzbudził wiele emocji internautów, gdyż jednym z tematów, poruszanych przez parę z czteromiesięcznym stażem, były „zachowania, które zniszczą związek”.  Prowadzący mieli ostrzec widzów przed rzeczami, których należy się wystrzegać, by żyć w zgodzie z partnerem/partnerką.

Redakcja poleca

Cichopek i Kurzajewski o „niszczeniu związku”: „Posłuchajmy ekspertów”

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski świętowali razem Walentynki - na żywo, na antenie telewizji. Podczas wyemitowanego we wtorek 14 lutego programu porannego „Pytanie na Śniadanie”, para prowadzących podjęła temat „zachowań, które niszczą związek”. Segment ten był prowadzony przez Sandrę Kubicką, która dostała dziś swój własny program w TVP, ale materiał został zaanonsowany na ekranie, gdy pokazywano akurat „Kurzopków”, więc natychmiast stało się to memem.

Jak podaje portal Pudelek.pl, Michał Marszał, prowadzący media społecznościowe tygodnika „NIE!” i twórca memów, wrzucił na swój profil na Instagramie – obserwowane przez 320 tysięcy fanów konto @michalmarszal (dawniej: @tygodniknie) - zdjęcie z podpisem: „posłuchajmy ekspertów”. Nie trzeba było wiele czasu, by Instastory mężczyzny obiegło internet z prędkością błyskawicy, a w sieci pojawiły się kolejne prześmiewcze głosy.

– Temat idealny dla pary prowadzącej. Daje dużo do myślenia.

Walentynkowe Pytanie na Śniadanie
fot. fot. screen Istagrama @michalmarszal

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski – pierwsze Walentynki razem

Para prowadzących „Pytanie na Śniadanie” obchodzi obecnie swoją czwartą miesięcznicę. To już kolejne tygodnie, odkąd polskie media i polscy fani żyją związkiem power-couple polskiego show-biznesu. Co „Kurzopki” będą robić w Walentynki? Pewnie dowiemy się jutro, gdy sami zainteresowani ochoczo obwieszczą to światu.

Czytaj także:  Związek Cichopek i Kurzajewskiego nie przetrwa? Jasnowidz gorzko: "Miłości tam już nie czuję"

RadioZET.pl/Pudelek.pl/Instagram

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl