Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski biorą ślub. Poznaliśmy datę i miejsce

2 min. czytania
09.02.2023 14:21
Zareaguj Reakcja

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego rozwija się w błyskawicznym tempie. Mogłoby się wydawać, że zaledwie wczoraj media trąbiły o rozstaniu gwiazdy "M jak miłość" z Marcinem Hakielem, a Kurzajewski musiał znosić medialne ataki swojej byłej małżonki, Pauliny Smaszcz. W ciągu kilku miesięcy prowadzący "Pytanie na Śniadanie" zdołali stać się jedną z najgorętszych par w polskim show-bizie i ustalić datę ślubu. Niedawno poznaliśmy szczegóły nadchodzącej ceremonii.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski biorą ślub. Poznaliśmy datę i miejsce
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Ci, którym w ostatnim czasie brakowało informacji na temat Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, mogą odetchnąć z ulgą. Wieści, które niedawno trafiły do sieci to nie byle co. Okazuje się, że prowadzący śniadaniówkę TVP wybrali już datę i miejsce ślubu.

Zobacz także: Już razem mieszkają? Cichopek i Kurzajewski opublikowali film z domu

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski biorą ślub. Znamy szczegóły

Para przeszła bardzo wiele. Przypominamy, że od pewnego czasu Maciej Kurzajewski jest obiektem bardziej i mniej wysublimowanych ataków ze strony swojej byłej małżonki, Pauliny Smaszcz.

Maciek nie miał nic, kiedy ze mną się ożenił. A ja od 16. roku życia bardzo ciężko pracuję i mam komu to zostawić, a jak długo pożyję, tego nie wiadomo. Wiem, że pieniądze i wizerunek są dla niego najważniejsze, ale ja się tak szybko nie poddam. Nawet kosztem tego, że wszyscy mogą na mnie pluć, zbrukać mnie, wyzywać od najgorszych. Zobaczymy. Jeszcze niedawno pożyczałam mu swój samochód, bo nie miał czym jeździć... Ale jak człowiek kocha, to daje wszystko, bo na tym też polega miłość - punktowała go niegdyś w wywiadzie dla Super Expressu dziennikarka.

Wygląda jednak na to, że bez względu na przeciwności i złorzeczenie, historia miłosna Kasi i Macieja skończy się happy endem. Świat Gwiazd zdołał dotrzeć do osoby z bliskiego otoczenia pary, która rzuciła nieco światła na plany zakochanych. Powiedziała, że gwiazdy TVP w nieformalnym związku pozostaną jeszcze tylko kilka miesięcy.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Jak informuje serwis plotkarski, Cichopek i Kurzajewski zamierzają się pobrać. Na ślubnym kobiercu mają stanąć jeszcze w tym roku, w sierpniu.

Ślub odbędzie się w sierpniu 2023 roku, w Grecji, na wyspie Leros - informuje cytowane przez Świat Gwiazd źródło.

Ceremonia ślubna na rajskiej wyspie w środku lata to marzenie wielu zakochanych. Cichopek i Kurzajewski najwyraźniej zamierzają je spełnić.

Redakcja poleca

Co na to Paulina Smaszcz? Była żona Kurzajewskiego komentuje

Paulina Smaszcz przede wszystkim dba o dobro swoich dzieci. Dziennikarka w rozmowie ze Światem Gwiazd miała życzyć swojemu byłemu mężowi i jego partnerce powiększenia rodziny, zaznaczając przy tym, że chciałaby, żeby Kurzajewski traktował swoje przyszłe dzieci lepiej, niż te, które już ma.

Bardzo się cieszę. Życzę im jak najlepiej. Mam nadzieję, że będzie szczęśliwy, bo jak on będzie szczęśliwy, to jego dzieci też będą - miała skomentować Smaszcz.
Redakcja poleca

Źródło: RadioZET.pl/Swiatgwiazd.pl