Obserwuj w Google News

Cichopek i Kurzajewski nie pobudują domu? Zmienili zdanie ze względu na mamę Maćka

3 min. czytania
14.02.2023 08:50
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zmienili zdanie w kwestii ich wspólnego gniazdka. Para ponoć zdecydowała się wyremontować dom dziennikarza. Co stoi za tą decyzją?

cichopek-i-kurzajewski-nie-pobudują-domu-zmienili-zdanie-ze-względu-na-mamę-maćka
fot. Instagram (@pytanienasniadanie)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już wkrótce zamieszkają razem. Gwiazdy Telewizji Polskiej ponoć zmienili swoje plany i nie zdecydują się ani na budowę domu, ani na kupno nowej nieruchomości. Zdaniem informatorów Super Expressu para wyremontuje posiadłość Kurzajewskiego w Starej Miłosnej. Wszystko ze względu na mamę prezentera, choć dużą rolę odegrała podobno też niestabilna sytuacja na rynku mieszkaniowym i strach Cichopek przed zadłużeniem.

- Kasia po złych doświadczeniach z kredytem we frankach jest bardzo ostrożna. Zawsze szybko spłaca swoje należności. Dzięki temu podczas rozwodu mogła oddać Marcinowi połowę apartamentu na warszawskiej Sadybie, bo błyskawicznie spłaciła swoją połowę kredytu. Nie lubi mieć długów. Wie, że remont może przeprowadzić z pomocą przyjaciół i firm, które za reklamę chętnie podarują jej swoje usługi i materiały - miał tłumaczyć przyjaciel prowadzących „ Pytania na Śniadanie”.

„Kurzopkom” pomagać ma między innymi architekt Jonatan Kliczewski, z którym Cichopek prowadzi program TVP Kobieta „Operacja aranżacja”. Wsparcie podczas remontu zaoferował też ekspert „Pytania na śniadanie”, Szymon Fiołka. Największe roboty w domu Kurzajewskiego zaplanowano ponoć na lato. Zakochani mają cieszyć się z remontu jak dzieci i zamierzają doprowadzić dom i ogród do perfekcji.

Redakcja poleca

Cichopek i Kurzajewski przygotowują się do remontu. Zamieszka z nimi też syn Macieja

Decyzję o zamieszkaniu razem para miała podjąć już w październiku. Super Express przekonuje, że przegląd nieruchomości rozpoczęli jednak dopiero po Nowym Roku. Potwierdziły się też informacje Faktu, który donosił, że pod wspólnym dachem zamieszkają nie tylko dzieci Katarzyny, ale i mama Macieja. Pani Teresa ma traktować wybrankę syna jak córkę i ponoć bardzo polubiła przyszywane wnuki.

- Pani Teresa Kurzajewska od ponad trzech lat jest wdową i cierpi na cukrzycę. Wymaga stałej pomocy. Od jakiegoś czasu było wiadomo, że zakochani od razu wzięli pod uwagę wspólne zamieszkanie. Na posesji Maćka w Starej Miłosnej ma ona swój kameralny domek i bardzo go lubi. Nietrudno też zgadnąć, że tak jak większość seniorów wyznaje zasadę, że „starych drzew się nie przesadza” - czytamy na portalu se.pl.

Katarzyna i Maciej podobno zdecydowali więc, że nie będą zmuszać starszej kobiety do przeprowadzki. Według informatorów Super Expressu wkrótce będzie ona mogła spędzać więcej czasu nie tylko z dziećmi Cichopek, ale i z własnym wnukiem. Do Polski ma bowiem powrócić Julek Kurzajewski, który przebywał w Holandii w ramach specjalnego programu wyjazdowego dla licealistów. Syn prezentera TVP także ma zamieszkać w wyremontowanym domu w Starej Miłosnej.

Zobacz także: Ślub Cichopek i Kurzajewskiego jednak w Polsce? Zależy im na jednym

Posiadłość Macieja Kurzajewskiego jest położona daleko od szkoły dzieci Katarzyny Cichopek i domu Marcina Hakiela, jednak starszy z rodzeństwa, Adam ma niedługo iść do liceum, więc zmieni placówkę, do której uczęszcza. Przeprowadzkę planuje ponoć też były mąż Katarzyny. Hakiel chce zapewnić swojej nowej partnerce, tajemniczej Dominice i jej córce lepsze warunki życia. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by zostali sąsiadami Cichopek i Kurzajewskiego tak, jak mieli to do niedawna planować.