Obserwuj w Google News

Lil Masti ujawniła imię dziecka. „Unikatowe, jak księżniczka!”

Klaudia Bochenek
2 min. czytania
09.07.2023 17:14
Zareaguj Reakcja

Lil Masti już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Zorganizowała baby shower na miarę królowej, podczas którego ujawniła imię córki. Internauci są zachwyceni.

Lil Masti ujawniła imię dziecka
fot. screen Instagram lilmasti

Lil Masti, która przez długi czas znana była w sieci jako Seksmasterka, spodziewa się swojego pierwszego dziecka. W mediach społecznościowych opowiada o ciąży, publikuje zdjęcia z siłowni czy sesji ciążowych. Ostatnio skupiła się nad tym, jaki wpływ na jej ciało miał stan błogosławiony.

Influencerka jest zadowolona z tego, że szybciej rosną jej włosy. Jednak jej cera wzbogaciła się o przebarwienia i niedoskonałości. Wyjawiła też, że przytyła ponad 15 kg, a rozstępy pojawiły się jedynie na piersiach. Mimo wszystko cieszy się, że ona i córka są zdrowe. W końcu nadszedł czas na zorganizowanie baby shower i ogłoszenie imienia dziecka.

Zobacz także:  Lil Masti ćwiczy z ciężarami w ciąży. Internauci: "Dokonujesz aborcji" [WIDEO]

Lil Masti wyjawiła imię dziecka

Lil Masti zadbała o swoich gości, a na baby shower nie zabrakło słodkości, balonów, a nawet parujących lodów. Na imprezie pojawiła się też sama Mama Ginekolog, która raczyła opowieściami na temat koneksji rodzinnych. W końcu Lil Masti ujawniła imię córeczki.

- Aria, czekamy na ciebie – napisała na Instagramie, publikując zdjęcie, na którym widnieje z ukochanym. Nie mogło tu braknąć różowych balonów oraz ogromnych, świecących liter z imieniem dziewczynki.

Aria to imię wywodzące się z języka włoskiego lub hebrajskiego, oznaczające „melodię” lub „powietrze”. Osoby o tym imieniu są inteligentne, kreatywne, sprytne, piękne i wrażliwe na sztukę. Nic dziwnego, że wybór Lil Masti zachwycił internautów.

- Piękne, unikatowe imię - czytamy w komentarzach.

- Jak księżniczka! - zachwycała się kolejna osoba.

Redakcja poleca

- Piękne imię, pierwszy raz o takim słyszę - komentowano

- Kojarzy mi się z psem - skwitowała jedna z internautek.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska