Zamknij

Lenka Klimentova urodziła. Jan Kliment pokazał zdjęcie i zdradził imię dziecka [FOTO]

02.12.2022 21:37

Lenka Klimentova urodziła. Jan Kliment i jego żona po raz pierwszy zostali rodzicami. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalili się zdjęciem maleństwa i zdradzili jego imię.

Lenka Klimentova urodziła
fot. screen: Instagram @janekkliment

Jan Kliment i Lenka Klimentova po raz pierwszy zostali rodzicami. Radosną nowiną tancerze znani z "Tańca z gwiazdami" podzielili się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Oboje opublikowali na swoich profilach na Instagramie zdjęcia z pociechą i zdradzili, że ich synek otrzymał imię Cristian. Malec przyszedł na świat 1 grudnia. Szczęśliwi rodzice podziękowali lekarzom i pielęgniarkom, z pomocą których i syn znalazł się na świecie cały i zdrowy.

- 01.12. 2022 zostaliśmy przeszczęśliwymi rodzicami! To niesamowite uczucie i my wciąż nie możemy uwierzyć, że to się naprawdę dzieje. Nie było łatwo, ale daliśmy radę, bo dla tego najpiękniejszego człowieka na świecie można wszystko! Przywitajcie go. Cristian Kliment. Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za opiekę i pomoc o którejkolwiek porze i kiedykolwiek naszej kochanej położnej  (...) bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim doktorom, lekarzom, pielęgniarkom i paniom położnym i całemu zespołowi w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny na ul. Madalińskiego W Warszawie! - czytamy w poście.

Jan Kliment został ojcem. Lenka Klimentova urodziła syna

Jan i Lenka mają świadomość, że przed nimi trud wychowania potomka, jednak nie przesłania to ich ogromnej radości z zostania rodzicami.

- I teraz długa i trudna droga nauczania przed nami, ale będzie to piękny czas, pełen miłości. Kochamy cię nasz maluszku. Twoi rodzice i najlepsi przyjaciele - napisali wspólnie Klimentovie.

Pod wpisami rzecz jasna zaroiło się od komentarzy z gratulacjami i najlepszymi życzeniami.

- Gratulacje Kochani! Wzruszyłam się. Witamy na świecie Cristian. Dużo zdrówka dla mamusi i dzieciątka.

- Gratulacje, brawa dla Was i Ciebie Lenka w szczególności.

- Jeju! Gratulacje nasi Kochani! Rodzinko! Będzie pięknie - czytamy.

My oczywiście przyłączamy się do gratulacji i witamy na świecie małego Cristiana.