Obserwuj w Google News

Dla siebie rozwiedli się z byłymi partnerami. Zaskakujący początek miłości Pavlović i Oświęcimskiego

2 min. czytania
24.11.2022 11:43

Iwona Pavlovic i Wojciech Oświęcimski są już trzynaście lat małżeństwem. Teraz wspominają, że aby być ze sobą, musieli odejść od dawnych partnerów. „To była miłość od pierwszego usłyszenia” – opowiadają z rozrzewnieniem.

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski
fot. Maciek Jonek/REPORTER/East News

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski zdradzają, jakie były początki ich relacji. Zainspirowana parą Cichopek- Kurzajewski, którzy chętnie opowiadają o tym, jak doszło do ich pierwszego spotkania, jurorka „ Tańca z gwiazdami” również postanowiła zdradzić sekrety swojego życia. W niedawnym wywiadzie wspomniała, że gdy poznała obecnego męża, oboje byli w innych związkach.

Redakcja poleca

Rozwiedli się dla siebie. Nietypowa miłość Pavlović i Oświęcimskiego 

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski byli niedawno gośćmi programu „Śluby gwiazd”, prowadzonego przez Izabelę Janachowską. Dziennikarka zapytała parę, jak doszło do ich pierwszego spotkania. Pavlović z rozrzewnieniem opowiedziała, że zanim poznała obecnego męża, najpierw zakochała się w jego głosie. Mimo że była wtedy mężatką.

– Takie historie piszą harlequiny – zażartowała jurorka.

Wedle opowieści Pavlović do spotkania doszło podczas jednej z imprez, w której wspólnie uczestniczyli. A w zasadzie to Oświęcimski doprowadził do tego, że znaleźli się razem w tym samym miejscu, w tym samym czasie. 

Była jurorka „Tańca z gwiazdami” wspomina, że wychodziła już z imprezy, gdy jej przyjaciel próbował ją zatrzymać, mówiąc „Zostań, mój kolega właśnie dojeżdża”. Po tych słowach podał jej telefon. Ze słuchawki usłyszała głos Wojciecha: "Zostań". Zauroczona była w stanie wydukać tylko: "Oczywiście". Teraz wspomina, że tym jednym słowem od razu ją oczarował.

– Ten głos mnie zahipnotyzował. To była miłość od pierwszego usłyszenia – wspomina ze łzami w oczach Iwona Pavlović. Kobieta żartobliwie wspomina też, że te parę minut, które spędziła od krótkiej rozmowy do spotkania twarzą w twarz, było jednym z najbardziej napiętych w jej życiu. Cała aż drżała z ekscytacji na spotkanie.

­– Amor już naciągał strunę przez te ostatnie 5 minut, co on jechał – wspomina ze śmiechem.

Po tak elektryzujących początkach, od razu wiedziała, co musi zrobić. W 2008 roku rozwiodła się z mężem, a już w 2009 stanęła na ślubnym kobiercu z nowym wybrankiem. On też był nią tak zauroczony, że rozwiódł się z żoną. Teraz już od 13 lat są szczęśliwi razem.

Czytaj także:  Aktorzy "To właśnie miłość" spotkają się po 20 latach od premiery [WIDEO]

RadioZET.pl/SwiatGwiazd.pl

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo