Obserwuj w Google News

Kurzajewski i Cichopek zakochali się lata temu? Komentarz dziennikarza mówi wszystko

2 min. czytania
23.11.2022 22:17
Zareaguj Reakcja

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek ponoć wpadli sobie w oko już dawno temu. Między parą zaiskrzyło już podczas programu "Czar par"?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Związek Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek nie schodzi z ust mediów, fanów i hejterów pary od kilku tygodni. Tym razem w sieci pojawiła się analiza programu, w którym dwójka zakochanych pojawiła się lata temu. Już wtedy między nimi zaiskrzyło?

Kurzajewski i Cichopek zakochali się lata temu? Być może tak to się zaczęło

Aktorka i dziennikarz potwierdzili związek na początku października tego roku, jednak była żona Kurzajewskiego, Paulina Smaszcz podkreśla, że Kurzopki są parą od 2019 roku.

Wówczas na ekrany telewizorów wrócił program "Czar par". W pierwszym odcinku show pojawił się nie kto inny, a Marcin Hakiel i jego ówczesna żona, Katarzyna Cichopek. Małżeństwo wystąpiło w roli jurorów, prowadzącymi program byli wówczas Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan.

Redakcja poleca

Portal Plotek dotarł do nagrania sprzed lat. Jak czytamy w serwisie, Kurzajewski z wyjątkowym zaangażowaniem i czułością zapowiadał jurorów - Popularna aktorka i utalentowany tancerz. 14 lat temu połączyła ich rumba, potem był walc angielski, tango w Paryżu, wcale nie ostatnie. Idą przez życie tanecznym krokiem, nieważne słońce czy deszcz, śmiech czy łzy. Mogliby tak iść na koniec świata i jeszcze dalej, byle we dwoje.

Maciej Kurzajewski zakochał się w Kasi Cichopek już w 2019 roku?

Wśród zadań uczestników show TVP pojawiło się ujeżdżanie mechanicznego byka. Swoich sił w konkurencji chciała spróbować Kasia Cichopek, jednak uniemożliwił jej to strój.

Aktorka była wówczas ubrana w krótką, obcisłą spódnicę, która krępowała ruchy. Niepocieszona musiała obejść się bez sprawdzenia wytrzymałości, a jej miejsce na byku zajął Hakiel.

Strój Cichopek nie umknął uwadze Macieja Kurzajewskiego, który być może już wtedy zauroczył się aktorką. Zwrócił się do niej znaczącym - Jak ja ubolewam, droga Kasiu naprawdę, że strój jest taki nieodpowiedni.

RadioZET.pl/Plotek