Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek obrażona na antenie. Kurzajewski nawet nie zareagował

2 min. czytania
21.11.2022 12:00
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to dwa najgorętsze nazwiska polskiego showbiznessu. Przynajmniej patrząc po portalach plotkarskich, które od miesięcy żyją każdym wypowiedzianym przez nich słowem. Teraz jednak na nagłówki trafiły słowa niewypowiedziane. Do jakiej sytuacji doszło w sobotnim „Pytaniu na śniadanie”, że zamknęły usta wygadanemu zwykle Maciejowi Kurzajewskiemu?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Katarzyna Cichopek obrażona na antenie? Do nietypowej sytuacji doszło podczas sobotniego programu „ Pytanie na śniadanie”, emitowanego na TVP1. Prowadząca, wraz ze swoim partnerem – życiowym i ekranowym – Maciejem Kurzajewskim, gościła w studio dziennikarza muzycznego Romana Rogowieckiego. Temat zszedł na wspomnienia dotyczące znanych muzyków. Prezenterzy zachwycali się umiejętnościami wokalnymi Karela Gota i Franka Sinatry. Katarzyna Cichopek długo chwaliła w szczególności zdolności tego drugiego. Niedługo po swoich ekstatycznych komentarzach, gość programu „wbił jej szpilę”.

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek obrażona na antenie? Maciej Kurzajewski nawet nie zareagował

Jak czytamy w materiale portalu Wirtualna Polska, który skomentował wydarzenie, po słowach Cichopek, Rogowiecki miał powiedzieć:

– Maciek, ta pani lubi takich starszych panów? Naprawdę?

Maciej Kurzajewski aż zaniemówił. Zwykle wygadany prezenter zawstydził się i nie wiedział, co powiedzieć. Jak czytamy na WP.pl, do rozmowy wrócił dopiero po paru minutach. Czy gość programu nawiązał do różnicy wieku, jaka dzieli Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego? Czy może był to tylko niewinny żart? Niezależnie od intencji dziennikarza, patrząc po reakcji prezenterów, należy zakładać, że taki tekst niezbyt im się spodobał. Nie chcieli jednak rozliczać mężczyzny na antenie. Czy w zaistniałej sytuacji Roman Rogowiecki powróci jeszcze kiedyś do „Pytania na śniadanie"? Czas pokaże. 

Czytaj także:  Paulina Młynarska krytykuje mundial w Katarze. "Igrzyska śmierci"

RadioZET.pl/WP.pl

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET