Obserwuj w Google News

Lana Del Rey jest zaręczona. Kim jest jej narzeczony?

2 min. czytania
30.03.2023 10:59
Zareaguj Reakcja

Lana Del Rey przez większość czasu skutecznie ukrywała związek przed swoimi fanami i wścibskimi reporterami. Mimo to kilkukrotnie została zauważona w towarzystwie swojego wybranka, Evana Winikera. Niedawno w zagranicznych mediach pojawiły się szokujące informacje. Okazuje się, że para zamierza się pobrać.

Lana Del Rey jest zaręczona. Kim jest Evan Winiker?
fot. Backgrid/East News, JATE

37-letnia artystka zwykle unika kontrowersji i rzadko pakuje się w kłopoty, a i tak często pojawia się na łamach kolorowej prasy. Na tapet trafiają między innymi jej związki. Nie jest tajemnicą, że Lana Del Rey ma za sobą kilka bolesnych rozstań. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

Redakcja poleca

Lana Del Rey zaręczona. Jej narzeczonym jest Evan Winiker

Podczas imprezy zorganizowanej przez „Billboard” na początku marca, piosenkarka miała eksponować pierścionek z pokaźnym brylantem. Już wtedy w sieci zaczęły pojawiać się plotki sugerujące, że jej związek z Winikerem zostanie zalegalizowany.

Doniesienia te miał potwierdzić informator, do którego dotarli dziennikarze „Bilboard.com”. Wygląda na to, że Lanie nie udało się utrzymać zaręczyn w tajemnicy.

Zobacz także: Lana Del Rey debiutuje jako poetka. Polska premiera jej tomiku „Violet robi mostek na trawie”

Evan Winiker: kim jest narzeczony Lany Del Rey?

40 -letni Evan Winiker jest muzykiem i menadżerem współpracującym z Range Media Partners. Chociaż dziś zajmuje się przede wszystkim nadzorowaniem poczynań gwiazd, sam także miał okazję stawać na scenie. Jako członek indie rockowego zespołu Steel Train Winiker pojawiał się nie tylko na festiwalach, ale także w popularnych programach telewizyjnych. Można było go zobaczyć w „The Late Show With David” i w „Late Night With Conan O’Brien”.

Redakcja poleca

Lana Del Rey: związki i romanse

Lana Del Rey ma na swoim koncie kilka imponujących podbojów miłosnych. W przeszłości plotkowano o jej romansach m.in. z Jamesem Franco, Andreiem Gillottem, Axlem Rose, Justinem Murdockiem, a nawet z G-Eazym. Była zaręczona z Claytonem Jonesem.

„Did you know that there’s a tunnel under Ocean Blvd”. Lana Del Rey wydała dziewiąty album studyjny

Artystka przeżywa ostatnio niezwykle dobre chwile. Sukcesy odnotowuje nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Niedawno na półki trafił dziewiąty album artystki zatytułowany „Did you know that there’s a tunnel under Ocean Blvd”. Wydawnictwo, na którym możemy usłyszeć takich artystów jak Father John Misty i Jon Batiste, uznawane jest za jedno z najlepszych w karierze gwiazdy dream popu.

Źródła: RadioZET.pl/Billboard.com/Whodatedwho.com