Obserwuj w Google News

Tim Burton i Monica Belluci mają sekretny romans? Zaczęło się 4 miesiące temu

2 min. czytania
23.02.2023 14:37
Zareaguj Reakcja

Według plotek Tim Burton i Monica Belluci od czterech miesięcy potajemnie się spotykają. Czy reżyser i aktorka rzeczywiście są parą?

Tim Burton, Monica Belluci
fot. FaceToFace/REPORTER/ Jordan Strauss/Invision/East News

Podobno Monica Bellucci i Tim Burton spotykają się i od miesięcy byli pod wścibskich dziennikarzy. Czy rzeczywiście łączy ich miłość?

Monica Bellucci i Tim Burton mają romans?

58-letnia włoska aktorka i 64-letni reżyser filmowy po raz pierwszy spotkali się 16 lat temu. Ale według najnowszych plotek około 4 miesiące temu zaczął się ich potajemny romans.

Redakcja poleca

Jak podaje The Mirror, para postanowiła wejść w związek podczas festiwalu filmowego Lumière w Lyonie w październiku 2022 roku. Belluci wręczyła wówczas Burtonowi nagrodę za całokształt twórczości. Co ciekawe reżyser podczas odbierania wyróżnienia powiedział:

Przez całe moje życie razem wzięte, nigdy nie czułem takiej miłości jak dziś wieczorem. Witam na najlepszym pogrzebie, jaki kiedykolwiek miałem!

Od tej pory para była podobno zauważona razem podczas oglądania reprodukcji niemego filmu dokumentalnego z 1895 roku w reżyserii Louisa Lumière'a. Po raz pierwszy Burton i Belluci poznali się w Palais des Festivals podczas festiwalu filmowego w Cannes w 2006 roku. Po 16 latach inna impreza filmowa miała ich do siebie zbliżyć.
The Mirror skontaktował się z przedstawicielem Tima Burtona i Moniki Bellucci w celu uzyskania komentarza w tej sprawie. Na razie przedstawiciele gwiazd nie odpowiedzieli.

Redakcja poleca

Monica Belluci i Tim Burto: historia związków

Poprzednim partnerem Belluci był artysta Nicolas Lefebvre, z którym rozstała się w 2019 roku. W latach 1997-2013 była żoną Vincenta Cassela. Poznali się w 1996 roku na planie filmu Gillesa Mimouniego "Apartament". Doczekali się dwóch nastoletnich córek - 19-letniiej Devy i 13-letniej Leonie. Tymczasem Burton był w wieloletnim związku z aktorką Heleną Bonham Carter. Relacja trwała przez 13 lat i skończyła się w 2014 roku.

RadioZET.pl/The Mirror